Sokowirówka Tropikalna

Zakładowy

11,20 
cena dla klubowiczów: 10.18 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 10,86 10,64 10,30 10,08 

Wiemy jak kochacie serię owocowych kwasów z browaru Zakładowego. Dlatego przygotowaliśmy dla was zupełnie nową wersję Sokowirówki. Tym razem padło na wariant tropikalny. Do bazowego piwa zakwaszanego bakteriami kwasu mlekowego została dodana pulpa z marakui oraz mango, czyli ulubionych owoców polskich beergeeków! Aromat zwiastuje prawdziwe owocowe uniesienie! Mnóstwo dojrzałego, soczystego mango wyczuwalnego od pierwszego niucha. Zaraz później nieco bardziej orzeźwiający akcent marakui. Do tego sporo pszenicznej, subtelnej słodowości. Całości dopełnia niezbędna w kwasach nuta kefirowo jogurtowa pochodząca z fermentacji mlekowej. Smak pokazuje swój pazur już od pierwszego momentu za sprawą sporej mleczno owocowej kwaśności. Charakter marakui i mango jest nie do pomylenia z jakąkolwiek inną kombinacją. Całość sprawia wrażenie owocowego szejka a gładka tekstura jeszcze potęguje ten efekt. W parze z kwaśnością i owocami idzie oczywiście wspaniała pijalność i niebywałe własności orzeźwiające piwa. Półwytrawny finisz świetnie wieńczy owocowe dzieło i zachęca do sięgnięcia po kolejny łyk. Jeżeli chcecie pokazać swoim znajomym coś naprawdę wyjątkowego nie wahajcie się sięgać po Tropikalną Sokowirówkę! Najlepiej serwować w szkle typu Szejker lub w pokalu.

Składniki: woda, słód (jęczmienny, pszeniczny), chmiel Centennial, pulpa z mango, pulpa z marakui, drożdże US-05, zakwaszane bakteriami: l. Plantarum i l. Rhamnosus.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.