Śrup

Szałpiw

10,20 
cena dla klubowiczów: 9.27 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 9,89 9,69 9,38 9,18 

Piwo generuje obfitą i wysoką pianę koloru beżowego. Jest ona dość gęsta, drobno ziarnista i co najważniejsze bardzo wolno opada, we wspaniały sposób odliczając kolejne łyki na ściankach pokala. Nasycenie dwutlenkiem węgla nie jest wysokie. W zapachu od samego początku na wierzch wychodzą amerykańskie chmiele. Nut ciemnych jest stosunkowo mało, ale raczej bez trudu odnajdziemy tutaj odrobinę niuansów czekoladowych, palonych słodów i trochę kawy. Całość bardzo intensywna, zbalansowana i wyważona. Smak został zdominowany przez wyrazistą, długą i dość silną chmielowo-żywiczną goryczkę o szlachetnym i ułożonym charakterze. Występuje ona zarówno w tle, jak i w posmaku. Poza goryczką występuje tu także dużo cytrusów, żywicy oraz chmielu. Dalej mamy akcenty ciemnej czekolady i świeżo parzonej kawy z elementami palonych słodów – Browar Szałpiw.

Śrup, to jesta koń co to nie wiedzieć na wiela jest stary, cołki dzień ciągnie helę z pyrkami za gorstke siana i tytkę haferfloków – Browar Szałpiw.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.