Sumac Of All Fears

Brokreacja

9,90 
cena dla klubowiczów: 9 zł

Na stanie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 9,60 9,41 9,11 8,91 

Sumac Of All Fears to nowe piwo Brokreacji w stylu Sumac Smoked Pils. Wędzony pils z dodatkiem śródziemnomorskich jagód wydaje się szaloną kombinacją, ale jak jest w rzeczywistości? Aromat przede wszystkim dymny. Charakterystyczny wpływ słodu wędzonego bukiem objawia się przede wszystkim nutami oscypka i kiełbasy. Co ciekawe bardzo dobrze łączy się to z czystym profilem lagerowej fermentacji. W smaku nadal wędzonka, ale przebija się bardzo przyjemna chmielowość o charakterze ziołowo-kwiatowym. Konkretna chmielowa goryczka ożywia całość, a charakterystyczna cierpkość sumaka wprowadza dodatkowy wymiar w posmaku. Piwo jest niezwykłe i z pewnością przypadnie wielu osobom do gustu. Jeżeli nie jesteś fanem piw wędzonych to prawdopodobnie powinieneś jednak wybrać coś innego. Piwo można serwować w dowolnym szkle ale polecamy pokal.

Składniki: woda, słody Pilzneński, jęczmienny wędzony bukiem, Pale Ale, Carared, chmiele Saaz, Marynka, sumak, drożdże W-34/70.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.