Super Hero

Dwóch Braci

11,60 

Brak w magazynie

Browar Dwóch Braci przedstawia kolejną nowość – Super Hero. Nasz bohater to podwójnie chmielone na zimno podwójne India Pale Ale z nektarynką. Aromat atakuje nas wspaniałą kompozycją owocowej chmielowości. Wyczujesz białe owoce, liczi, melon, mango i marakuję. Na drugim planie wybija się nektarynka i sporo nut brzoskwiniowych, a w tle pojawia się cytrusowy akcent grejpfruta. Smak zdecydowanie po słodkiej stronie ale z ciekawą, żywiczno – cytrusową goryczką, która balansuje owocowość. Nie zabrakło również przyjemnej podbudowy słodowej, która pomimo wysokiego ekstraktu ma bardzo lekki profil. W posmaku zostaje nam mnóstwo słodkich owoców pestkowych a także odrobina cytrusowości. Finisz jest średnio słodki a piwo ma niezwykle gładką, aksamitną teksturę, którą zawdzięcza zastosowanym płatkom owsianym i słodowi pszenicznemu. Bardzo ciekawa pozycja i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom tego typu trunków. Najlepiej serwować w szkle typu IPA glass lub Tumbler.

Składniki: woda, nektarynka, słód Pale Ale, słód Pilzneński, słód pszeniczny, płatki owsiane, chmiele (Citra, Simcoe, Mosaic, Zeus), drożdże.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.