Takase

Dwóch Braci

11,80 
cena dla klubowiczów: 10.73 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 11,45 11,21 10,86 10,62 

Dwóch Braci idzie w poprzek nurtu! Nie tylko słodkie, soczkowe IPA, teraz czas na coś gorzkiego! Takase to Ryżowe India Pale Ale chmielone najlepszymi nowofalowymi odmianami chmielu. Aromat zdradza duże dawki na zimno. Pierwszy plan obfituje w nuty żywiczno sosnowe i iglastych szpilek. Dodatkowo pokazuje się sporo cytrusów takich jak grejpfrut czy czerwona pomarańcza. W tle wybrzmiewa nutka nafty i winogron. Całość jest uwypuklona i w żaden sposób nie przykryta słodowością. W smaku mamy dosłownie sam chmiel. Piwo jest bardzo gładkie i czyste a jednocześnie ma naprawdę intensywną goryczkę o ziołowym profilu. Bardzo lekkie ciało wspomaga pijalność i wzmaga owocowość piwa. Finisz jest wytrawny ale nie pozbawiony słodkich akcentów owocowych z chmielenia na zimno. Jest to bardzo ciekawą propozycja i miłośnicy goryczki będą zachwyceni. Jeżeli też potrzebujecie chwili wytchnienia od słodkich i soczkowych piw to nie wahajcie się sięgnąć po tą pozycję. Najlepiej serwować w szkle typu IPA glass lub w pokalu.

Składniki: woda, słody (Pale Ale, pszeniczny, pilzneński), płatki ryżowe, chmiele (Citra, Centennial, Mosaic, Amarillo, Simcoe, Zeus), drożdże.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.