The Alchemist

Brokreacja

10,40 
cena dla klubowiczów: 9.45 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 10,09 9,88 9,57 9,36 

Wyczuwalnie cytrusowe aromaty, z lekką domieszką owoców tropikalnych – w tym wyrazistej, słodkiej marakui, brzoskwini i cierpkiego grejpfruta. Idealna propozycja dla fanów piwa typu AIPA, inspirowana Wschodnim Wybrzeżem USA.

Amerykańskie chmiele dodawane na zimno, wzbogacają piwo w charakterystyczny owocowo-cytrusowy posmak. Delikatnie zmętnione, o nieklarownej barwie ciemnego złota, zdobywa uznanie wśród zarówno mniej jak i bardziej doświadczonych koneserów. Cenione ze względu na rześki aromat, delikatną goryczkę i bazę, która budowana jest na odświeżających owocach. The Alchemist doskonale pije się zarówno latem, jak i w temperaturze pokojowej.  Polecamy miłośnikom określonego gatunku piwa, wszystkim wielbicielom nowych, ciekawych połączeń smakowych oraz osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nowymi smakami piwa.

Składniki:

Słody: Pale Ale, Wiedeński, Monachijski typ II, Pszeniczny

Chmiele: Citra, Cascade, Mosaic, Amarillo, Warrior,

Drożdże: Safale US-05

Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.