, ,

TRZECH KUMPLI – ZESTAW URODZINOWY

Trzech Kumpli

26,00 

Brak w magazynie

Tych pozycji przedstawiać nie trzeba nikomu. Browar Trzech Kumpli w ciągu pięciu lat swojej działalności zdobył należytą reputację i przychylność koneserów nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Z okazji okrągłego jubileuszu trzy flagowe pozycje Pan IPAni, Native American i Califia zostały dodatkowo dochmielone na zimno i zamknięte w kultowych “bączkach”. Wszystkie trzy piwa możecie u nas kupić w zestawie. A poniżej przedrukowujemy pełną informację na temat serii od Trzech Kumpli. Wszystkiego Najlepszego!

“Wielu z Was pytało czy planujemy na pięciolecie jakieś nowe piwo urodzinowe…
Świadomie zrezygnowaliśmy z tej dość oczywistej drogi, bo już od jakiegoś czasu wpadł nam do głowy pewien sentymentalny projekt.

A gdyby tak wrócić do bączków? Choć na chwilę… Przypomnieć sobie te wczesne dzieje Trzech Kumpli, a wielbicielom naszych piw, którzy nie mieli okazji trzymać w ręce bączka Pan IPAni dać taką sposobność właśnie teraz?
Od razu się zapaliliśmy do wcielania tej idei w życie!

Wybór piw był dla nas oczywisty.
To pierwsze trzy piwa, które rozlaliśmy do butelek, jednocześnie jedyne bączki, jakie Wam przedstawiliśmy oraz trzy przełomowe dla naszego browaru trunki: Native American, który był pierwszym piwem, które zaczęło zbierać pozytywne recenzje i zwróciło uwagę piwnego świata na Trzech Kumpli, Pan IPAni – nasz flagowiec do dzisiaj, piwo, które rozpromowało nas, jak żadne inne oraz Califia, które kontynuowało dobrą passę Pan IPAni.
Wszystkie trzy warzone są nieprzerwanie do dzisiaj. Lubicie je, choć trendy piwne zmieniały się przez te lata jak w kalejdoskopie.

Tworzą wspaniałe, uzupełniające się trio.

Native uznawany jest dzisiaj za reprezentanta podejścia East Coast w warzeniu IPA. Obowiązkowe są tutaj: żywiczno-cytrusowy aromat, rdzawo-czerwonawy kolor, nieco większa pełnia i wyraźnie zaznaczona gorycz. Klasyk.

Pan IPAni, pomimo tego, że przez nas zaklasyfikowane jako Wheat IPA, uznawane jest dzisiaj za pierwszego w Polsce “New Englanda”. Co to oznacza? Potężny aromat multicytrusowy oraz owoców tropikalnych, zwłaszcza mango i papai, przyjemne, pełne ciało piwa, zahaczające wręcz o słodycz, przypominającą owocowy miąższ, niską gorycz, taką w sam raz do uzyskania balansu. No i na koniec – poczucie rześkości i zwiewności całości dzieła.
Pan IPAni jest na rynku od ponad 4 lat, a nie utraciło nic ze swojej aktualności.

Califia z kolei to West Cast IPA, czyli mocno asertywne IPA w podejściu kalifornijskim. Bardzo jasne, zero karmelu, spora gorycz i cudny aromat, przede wszystkim owoców cytrusowych. Niektórzy lubią w west coastach aromat żywic i w ogóle drzew iglastych, my jednak stawiamy na cytrusy. Mało jest takich IPA na rynku, a szkoda, bo my takie IPA wręcz ubóstwiamy!

Wszystkie trzy w wersjach urodzinowych, czyli nie dość, że w bączkach, to jeszcze z dodatkową porcją chmielu na zimno, a co! Jak urodziny, to urodziny. No i etykiety zrobiliśmy minimalistyczne, ale ufamy, że bez problemów po samych grafikach rozpoznacie które piwo jest które. 🙂

UWAGA! To pojedyncze, urodzinowe warki, których nie mamy w planach powtarzać, a ilości są mocno ograniczone, więc łapcie póki są!”

  • Browar
  • Pojemność
  • Gatunek
  • Alk
  • IBU
  • BLG

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.