Wujek Z Ameryki

Zakładowy

12,60 
cena dla klubowiczów: 11.45 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 12,22 11,97 11,59 11,34 

Wujek z Ameryki z Browaru Piwoteka to New England IPA. Aromat to prawdziwa bomba owocowa. Wyczujesz cytryny, limonki, grejpfruty i morele. Trunek dobrze zaprezentuje się w IPA glass, która została zaprojektowana w taki sposób aby podbijać walory wizualne oraz kumulować lotne związki aromatyczne. Wujek z Ameryki za sprawą wyraźnej mętności oraz trwałej koronie piwa prezentuje się wybornie. Profil smakowy podobnie jak aromatyczny składa się głównie z owoców tropikalnych i subtelnej podbudowie słodowej. Niska goryczka sprawia, że owocowość gra pierwsze skrzypce. Trunek jest wyraźnie orzeźwiający i dobrze pijalny. Jest to idealna pozycja na ciepłe, upalne dni.

Składniki: Chmiel: Simcoe, Citra, Mosaic, Ekaunot Słód: Jęczmienny, Pszeniczny, Płatki Owsiane, Płatki Pszenne Drożdże: S33

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.