Zestaw #1

Różne Browary

69,50  63,00 
cena dla klubowiczów: 57.27 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 67,42 66,03 63,94 62,55 

Trzech Kumpli – Oaty
W aromacie wyczujesz kompleksową stronę słodową. Na pierwszy plan wychodzi bardzo mocna paloność o charakterze świeżo parzonej kawy a także belgijskiej czekolady. Później dostajemy nieco pralin, melasy i biszkoptów. Wyczuwalny jest również tak charakterystyczny dla tego stylu aromat owsianki.

Funky Fluid – Hop Rider
W aromacie dominuje nowofalowa chmielowość. Wybija się nafta, a także dużo białych owoców, liczi, winogrona i melon. Na drugim planie pojawia się delikatna cytrusowość, która wraz z lekką, pszenno – owsianą podbudową słodową tworzy bardzo przyjemne tło. Smak jest zdecydowanie owocowy z soczystą, aksamitną teksturą.

Stu Mostów – New England Triple IPA
W aromacie wręcz bombarduje nas potężną dawką owoców tropikalnych na czele z marakują i mango. Do tego cała masa brzoskwiń, winogron i ananasa. Całość zamykają akcenty liczi, melona i pomarańczy.

Perun – Noc Kupały
Foreign Extra Stout chmielony polskimi odmianami chmielu. W aromacie wyczujesz wyraźne akcenty czekolady, kawy, opieczonej skórki chleba i herbatników. W smaku przyjemna goryczka pochodząca od słodu i chmielu. Piwo najlepiej przelej do pokala, który uwydatni walory trunku.

Maltgarden – Balcony Rapsody
Aromat cechuje się wyraźnymi cytrynami, czerwonymi pomarańczami, grejpfrutami, limonkami i liczi. Piwo jest niewiarygodnie soczyste. W smaku puszysta i aksamitna tekstura zapewnia dobrą pijalność. Jak na styl przystało goryczka dobrze zaakcentowana.

Za Miastem – Słoneczny Dzień
Klasyczna pszenica z egzotycznym dodatkiem przecieru z mango i marakui. W aromacie wyczujesz charakterystyczne akcenty pochodzące od fermentacji niemieckimi szczepami drożdży. Goździk świetnie współgra z bananami, a owocowość pochodząca od dodatków zapewnia wykończenie całości.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.