Zestaw #13

Różne Browary

78,80  70,00 
cena dla klubowiczów: 63.64 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 76,44 74,86 72,50 70,92 

Old Ale
Najmocniejsza z klasycznych wersji angielskich Ale. Aromat charakteryzuje się świetnym balansem pomiędzy owocowymi estrami i zbożowo-karmelowymi akcentami słodowymi. W smaku solidna dawka alkoholu przyjemnie rozgrzewa w przełyk. Pojawia się również bardzo przyjemna beczkowa taniczność. Fermentacją zajęły się drożdże WLP022 Essex Ale Yeast. Dodatkowo do piwa dodano cukier muscovado.

Dziki Dzik Mead BA
Ten styl to piwowarski skarb Polski – ciemne, bardzo mocne piwo dolnej fermentacji. Charakteryzuje się odpowiednim balansem słodkości i goryczki. Oryginalnego charakteru dodaje mu długie leżakowanie w beczce po miodzie pitnym.

Holy Moly
Browar Brewery Hills dostarcza nam zupełnie nową porcję ich chmielowych pyszności w puszkach. Tym razem na półki Kraft Klubu trafia Holy Moly, czyli India Pale Ale w odmianie West Coast. Aromat jak przystało na styl bucha cytrusami i owocami tropikalnymi.

The Fighter
Potężnie nachmielone Imperial IPA o jasnej barwie i wysokiej zawartości alkoholu. Amerykańskie odmiany chmielu uderzają aromatem żywicy i cytrusów. W smaku wyprowadzają goryczkowy cios, wzmocniony wytrawnym charakterem piwa. Słód pszeniczny zapewnia mu jednak odpowiednią pełnię i gładkość.

Pinta Collab: Nepomucen
Kooperacyjne piwo Browaru Pinta i Browaru Nepomucen. Piwowarzy postawili na DDH Double IPA. W profilu piwa wyraźnie wyczujecie białe owoce pochodzące od chmieli Enigma i Nelson Sauvin, nutę kokosa od Sabro oraz wątek ananasa i brzoskwini z połączenia chmielu Mosaic i oddrożdżowych estrów wyprodukowanych przez szczep Hazy Daze. Piwo warto przelać do IPA glass co uwydatni walory wizualne i aromatyczne.

Free For Me
Ociekające aromatem egzotycznych chmieli. Lekkie, soczyste i gorzkie bezalkoholowe IPA.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.