Zestaw #14

Różne Browary

86,20  77,00 
cena dla klubowiczów: 70 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 83,61 81,89 79,30 77,58 

Rwąca Rzeka
Imperialna wersja Milk Stoutu. W aromacie wyczujecie sporo deserowej czekolady i kawy. W tle pojawią się akcenty herbatników, opieczonej skórki chleba i melasy. W smaku wyraźna słodycz za którą odpowiada laktoza – cukier który nie podlega fermentacji.

Easy Pale Ale Comet
Alebrowar kontynuuje swoją wyśmienitą serię Easy Pale Ale, czyli lekkich, obłędnie chmielonych na aromat Single Hopów. Tym razem wybór padł na nieco mniej znaną acz niezwykłą odmianę Comet. Aromat objawia się intensywnym żółtym grejpfrutem. Jest też sporo owoców tropikalnych, które dopełniają profil piwa.

Kiwi Time
Pierwsze w tym sezonie piwo owocowe uwarzone przez Browar Kraftwerk. Należy ono do serii TIME, czyli lekkich piw z dodatkiem owoców. Dzięki zastosowaniu nowofalowych chmieli w profilu piwa pojawia się bardzo fajny balans pomiędzy cytrusami i kiwi. W smaku sporo soczystej owocowości, ale zauważysz również kontrę w postaci szlachetnej nowofalowej goryczki.

Oaty
Browar Trzech Kumpli lubi czasem pójść nieco pod prąd i zaprezentować mniej popularne style piwne. Jednym z nich jest Oatmeal Stout czyli stout owsiany. W aromacie wyczujesz kompleksową stronę słodową. Na pierwszy plan wychodzi bardzo mocna paloność o charakterze świeżo parzonej kawy a także belgijskiej czekolady. Później dostajemy nieco pralin, melasy i biszkoptów. Wyczuwalny jest również tak charakterystyczny dla tego stylu aromat owsianki.

Emily Foggs
Madame Barrel to browar kontraktowy warzący swoje piwa w Browarze Nepomucen. Współpraca musi układać się wzorowo bo piwa wychodzą świetne! Niespotykanie aromatyczne i wyraźnie owocowe New England IPA. Profil trunku przesiąknięty jest cytrusami. W smaku średnia dawka goryczki podkreśla soczysty charakter piwa.

Fruit Market Theory Blackberry & Raspberry
Fruit Market Theory Blackberry & Raspberry to kolejna odsłona serii kwaśnych, owocowych piw wprost z browaru Maltgarden. Piwo w stylu Gose wraz z dodatkiem jeżyn i malin oraz laktozy. Aromat jest bardzo bogaty i wybitnie owocowy. Dominuje przepiękna, świeża malina pochodząca z użytego dodatku. Na drugim planie pojawia się nieco charakteru owoców leśnych a także delikatny akcent wiśni. w smaku przeważa owocowa słodycz, która dodatkowo wzmacniana jest dzięki użytej laktozie.

Hula Hop
Niezwykłe połączenie belgijskiego witbiera i amerykańskiego IPA. Jasne, pszeniczne piwo z dodatkiem kolendry i skórki pomarańczy o ananasowym aromacie.

Cyprinus

Nepomucen sięga bo bardzo kontrowersyjne połączenia! Tradycyjny bawarski Hefeweizen z dodatkiem wiśni i laktozy? Starzy Niemcy właśnie łapią się za serce! A jak taka kombinacja wychodzi w efekcie finalnym? Aromat to solidna podstawa znana nam z klasycznych Weizenów. Pierwszy plan okupują bananowe estry oraz goździkowo-pieprzowe fenole będące efektem pracy specjalnego szczepu drożdży. Następnie dostajemy lekkie akcenty wiśniowe, które stanowią zupełną odskocznię od typowych piw.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.