Zestaw #16

Różne Browary

65,70  59,00 
cena dla klubowiczów: 53.64 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 63,73 62,42 60,44 59,13 

Kame Ha Me
Niewiarygodnie owocowe Milkshake IPA z Browaru Deer Bear. W armacie wyraźne akcenty mango i pomarańczy pochodzące od owocowych dodatków, które są wspierane przez nowofalowe chmielenie. Profil smakowy charakteryzuje się wyraźną słodyczą, a to za sprawą użycia niefermentowanego cukru jakim jest laktoza. Piwo dobrze prezentuje się przelane do pokalu.

The Lumberjack
Nowofalowa mieszanka czarnego wyspiarskiego Stoutu z amerykańskim chmieleniem. Żyto wykorzystane w zasypie nadaje piwu oleistości, która koresponduje z posmakiem czekolady oraz mocną żywiczną goryczką. Aromat bogaty w nuty kawowe i czekoladowe, uzupełnione o cytrusową słodycz.

Forest in the Fog
Browar Nepomucen wszedł w komitywę z Funky Fluid, czego efektem jest ich najnowsze, wspólne piwo Forest in the Fog. Stanowi ono połączenie charakterystycznych, mocnych stron obu browarów czyli mglistego, soczystego IPA oraz darów lasu w postaci igliwa świerku oraz sosny a także jagód i jeżyn. Aromat jest zniewalający. Wyczujesz sporo leśnego charakteru żywicznych szpilek. Doskonale komponuje się to z cytrusami pochodzącymi z obfitego chmielenia na zimno..

Mini Maxi Mango 
Browar Pinta wypuszcza swoje pierwsze produkty z ich nowiutkiego browaru w Wieprzu obok Żywca. Na pierwszy ogień poszły dwa piwa bezalkoholowe. Jednym z nich jest Mini Maxi Mango czyli piwo w stylu Fruit Ale z dodatkiem przecieru z mango i marakui o zawartości alkoholu poniżej 0,5%. Ma genialny, bardzo intensywny aromat owoców. Głównie wyczuwalne jest bardzo dojrzałe mango ale pojawiają się również akcenty marakui.

Pan IPAni Triple
Browar zakładał, że nie będzie warzył już potrójnej Pan IPAni, ale nadarzyła się świetna okazja, a mianowicie piąta rocznica pierwszej warki klasycznej Pan IPAni. Ten egzemplarz będzie cechował się o wiele wyższym ekstraktem oraz mieszanką chmieli z USA, Australii i Nowej Zelandii. W aromacie wyczujesz cytryny, liczi, limonki, pomarańcze, a także kokos, winogrona i kiwi. Profil smakowy również opiera się na wspomnianych deskryptorach, a do tego dochodzi solidne wsparcie słodowe i goryczka którą tak kochamy

Łzy Zołzy
Browar Piwowarownia sięga po nietypowy owoc by zaskoczyć was wakacyjnym kwasem stworzonym specjalnie na lato. Łzy Zołzy to Sour Ale z dodatkiem soku agrestowego oraz pulpy z marakui. Całość została nachmielona na aromat wyjątkową odmianą Sorachi Ace. W aromacie wyczujesz ciekawą kombinację owoców. Na pierwszy plan wysuwa się dojrzała, kwaskowata marakuja o przyjemnym świeżym charakterze. Zaraz za nią mamy specyficzną nutę agrestu, która jednak bardzo wiernie oddaje smak tego owocu. W tle pojawia się delikatna chmielowość o delikatnym, cytrusowym profilu wzbogaconym o akcenty kokosowe i aloesowe

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.