Zestaw #17

Różne Browary

96,80  87,00 
cena dla klubowiczów: 79.09 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 93,90 91,96 89,06 87,12 

Sus Scrofa Mead BA
Mocniejsza, bardziej ekstraktywna wersja klasycznego Porteru Bałtyckiego – stylu będącego piwowarskim skarbem Polski. Piwo ciemne, esencjonalne, bardzo mocne i rozgrzewające – do powolnej degustacji. Długo leżakowane w beczce po miodzie pitnym

Mango Time
Kolejne piwo z serii TIME. Tym razem piwowarzy pokusili się o dodatek mango i marakui. W aromacie poczujesz wyraźną dominację wspomnianego dodatku. Piwo koniecznie przelej do pokala co podkreśli walory wizualne i aromatyczne. Dzięki zastosowaniu nowofalowych chmieli w smaku poczujesz cytrusową goryczkę. Stanowi ona wyrachowaną kontrę do soczystej owocowości. Piwo będzie idealnym dodatkiem do lodów owocowych.

Pijże vol.2
Jak dobrze widzieć klasyka z Browaru Nepomucen w puszce! Uwarzone specjalnie dla Krakowskiego multitapu Weźże Krafta. Piwo w stylu DDH APA, czyli podwójnie chmielone na zimno Pale Ale z amerykańskimi odmianami chmielu. Aromat wręcz bucha świetnym, słodkim aromatem owoców. Chmielenie i estry z fermentacji łączą się ze sobą dając nam mieszankę ananasa, nektarynek, brzoskwiń, moreli, mango i winogrona

Blackcyl Special Edition
Ciemne piwo z dodatkiem nowofalowych chmieli, oraz zestu z mieszanki cytrusów. Aromat charakteryzuje się niezwykle dobrym balansem pomiędzy całą paletą cytrusów i sosnową żywicznością. W tle subtelna nuta palonych słodów stanowi dopełnienie całości. Blackcyl jest ciemnobrunatnym piwem z solidną koroną. Dobrze dobrana goryczka, która jest krótka i niezalegająca świetnie się komponuję z wyrachowaną kawą i czekoladą w smaku

Kwas Pi
Jest to pierwszy w 2020 roku i już szesnasty kwas od Pinty! 15% piwa stanowi orzeźwiający sok z agrestu. W aromacie wyczujesz oczywiście wspomniany dodatek, jak również produkty fermentacji mlekowej. Piwo dobrze prezentuje się przelane do wysokiego szkła na pszeniczniaki. W smaku spora dawka rześkości. Piwo jest wyraźnie kwaśne. Agrest jest również dobrze zaznaczony w profilu smakowym. Dobrym dodatkiem do takiego piwa mogą być lody owocowe.

APA Bezalkoholowe
Bezalkoholowe American Pale Ale. W aromacie wyczujesz czerwone pomarańcze, grejpfruty i limonki. Nie pojawiają się akcenty brzeczkowe co jest niepożądane w tych piwach. Trunek najlepiej przelej do IPA glass. W smaku średnia dawka goryczki odpowiednio kontruje solidną słodową podbudowę. Piwo posiada gładką teksturę. Jest rześkie, orzeźwiające i świetnie pijalne. Będzie idealnym wyborem na wypady rowerowe.

Cichy Wieczór
Coś niezwykłego pojawia się na horyzoncie! Prawie niespotykany na polskim rynku styl piwa Roggenbier jest połączeniem bawarskiego dunkelweizena z solidną ilością żyta, które wprowadza dodatkowe smaki i aromaty a także zmienia teksturę piwa. Cichy Wieczór z browaru Za Miastem to klasyczne niemieckie piwo w polskim wykonaniu! W aromacie wyczujesz kombinację aromatów charakterystycznych dla niemieckich szczepów drożdży do piw pszenicznych.

New England

Aromat po brzegi wypełniony czerwonymi pomarańczami, grejpfrutami, limonkami i cytrynami. W tle przebijają się minimalne owocowe estry. Piwo koniecznie przelej do IPA glass co podkreśli mętność trunku i trwałą pianę. W smaku goryczka pojawia się na średnim poziomie natężenia kontrując podbudowę słodową. Ponownie szereg owoców tropikalnych i cytrusowych nie daje o sobie zapomnieć. Piwo jest rześkie i orzeźwiające, znakomite na lato.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.