Zestaw #18

Różne Browary

119,70  107,00 
cena dla klubowiczów: 97.27 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 116,11 113,72 110,12 107,73 

Cake Boss Coffee Vanilla
Browar Deer Bear wie jak rozpieścić beergeeków. Dali się już poznać jako twórcy pierwszoligowych aromatycznych piw. Dziś przyszła pora na dwa warianty Foreign Extra Stoutu o wyjątkowo cukierniczym rodowodzie. W tym przypadku mamy do czynienia z dodatkiem kawy oraz wanilii. W aromacie wyczujesz przede wszystkim nuty czekoladowe pochodzące ze słodów specjalnych. Do tego mnóstwo kawy i wszechobecna wanilia, która wygładza wszelkie ostrości.

Jasmine IPA
India Pale Ale, której profil aromatyczno-smakowy został wzbogacony o kwiaty jaśminu i skórki pomarańczy. Wspomniane dodatki idealnie komponują się z aromatycznym chmielem. W smaku potężna dawka goryczki przypomina nam o tym, że pijemy piwo w stylu IPA. Najlepiej trunek przelać do pokalu dzięki czemu wyeksponujemy walory wizualne i jeszcze lepiej wgłębimy się w aromat.

WRCLW Coffee Imperial Sout Nitro
Imperialny Stout nasycony azotem! Dzięki temu trunek ma charakterystyczną pianę przez co prezentuje się świetnie. Na tydzień przed rozlewem do piwa trafiła kawa, aby nadać piwu niesztampowy charakter. W smaku spora dawka paloności oraz rozgrzewającego alkoholu. Idealnie prezentuje się w pokalu!

Deli Store #3
Niesamowite owocowe połączenie! W profilu piwa wyczujecie wiśnie, maliny, jeżyny i czarne porzeczki. Piwo jest wyraźnie rześkie i orzeźwiające. Dodatek laktozy stanowi świetną kontrę do wyraźnej kwaśności. Trunek jest wyraźnie deserowy i lody owocowe idealnie dopełnią jego smak. Dobrze zaznaczone są również brzoskwiniowe estry pochodzące od drożdży London Fog. Piwo koniecznie przelej do wysokiej szklanki na pszeniczniaki.

Neurotic Exotic
Kolejne z serii owocowych Gose z Browaru Nepomucen. Co ciekawe nazwa Gose pochodzi od rzeki Gose przepływającej przez miejscowość Goslar leżącą w Dolnej Saksonii, gdzie narodził się styl. Piwo warzono tam od zamierzchłych czasów, jednak to w XVIII w. stało się przebojem w Lipsku. Jego popularność była na tyle duża, że zaczęto je warzyć zarówno w samym Lipsku jak i okolicznych miejscowościach. Piwo jest do granic owocowe, a użyte dodatki to mango i marakuja

Mini Maxi IPA
Browar Pinta wypuszcza swoje pierwsze produkty z ich nowiutkiego browaru w Wieprzu obok Żywca. Na pierwszy ogień poszły dwa piwa bezalkoholowe. Jednym z nich jest Mini Maxi IPA. Jest to piwo w stylu Session India Pale Ale z zawartością alkoholu poniżej 0,5%. Aromat jest niemałym zaskoczeniem, gdyż jest naprawdę intensywny, czego nie spodziewalibyśmy się po tak lekkim piwie.

Pils Wrężel
Wrężel dba o wszystkie krańce piwnej rewolucji. Zarówno te najbardziej nowofalowe i skomplikowane jak i proste, klasyczne piwa do codziennej konsumpcji ale nie pozbawione mistrzowskiego wykonania i dbałości o surowce. Ich Pils to tradycyjne, lekkie piwo dolnej fermentacji, poddane procesowi lagerowania w niskich temperaturach, nachmielone naszymi rodzimymi odmianami Marynka i Lubelski.

Sensei Sorach Ace Hazy IPA (puszka)
Niewiarygodnie mętna India Pale Ale z Browaru Birbant. Aromat przesiąknięty nowofalowymi chmielami. Wczujesz liczi, limonki, cytryny, pomarańcze i mandarynki. Tekstura piwa jest puszysta i gładka, a to za sprawą surowców wprowadzających zmętnienie piwa. Na wspomniany wygląd wizualny duży wpływ mają również odpowiednio dobrane, słabo flokulujące drożdże. Piwo dobrze zaprezentuje się w IPA glass.

Let’s Get Hazy
Niewiarygodnie nachmielona NEIPA z Browaru Nepomucen. Powstała w wyniku kooperacji z Browarem Funky Fluid. W aromacie wyczujesz czerwone pomarańcze, grejpfruty, liczi i limonki. Do piwa koniecznie dobierz odpowiednie szkło. Dobrze będzie pasować IPA glass oraz pokal. W smaku średnia dawka goryczki odpowiednio kontruje podbudowę słodową. Jest soczyście za sprawą odpowiednio dobranych chmieli.

Mroczny Organista
Idealne piwo dla fanów czekolady i owoców tropikalnych! Mroczny Organista to Black IPA o wyraźnym charakterze owoców tropikalnych, czekolady i słonecznika. W smaku niska goryczka stanowiąca zaledwie minimalny akcent w całym profilu piwa. Trunek idealnie wpasuje się w połączeniu z deserami, a zaserwowane w pokalu uprzyjemni jeszcze bardziej chwile degustacji.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.