Zestaw #2

Różne Browary

92,70  83,00 
cena dla klubowiczów: 75.45 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 89,92 88,07 85,28 83,43 

Brewery Hills – Miami Weiz
Tradycyjny bawarski Hefeweizen czyli piwo pszeniczne. W aromacie dominują charakterystyczne dla tego typu piw nuty banana i goździków pochodzące z fermentacji specjalistycznym szczepem drożdży. Do tego puszysta, gładziutka tekstura uzyskana dzięki słodowi pszenicznemu i lekka goryczka podkreślająca smak piwa.

Maltgarden – Fruit Market Theory Blackberry & Raspberry
Piwo w stylu Gose wraz z dodatkiem jeżyn i malin oraz laktozy. Aromat jest bardzo bogaty i wybitnie owocowy. Dominuje przepiękna, świeża malina pochodząca z użytego dodatku. Na drugim planie pojawia się nieco charakteru owoców leśnych a także delikatny akcent wiśni. w smaku przeważa owocowa słodycz, która dodatkowo wzmacniana jest dzięki użytej laktozie.

Artezan – Cień Mgły
Lekki, rześki i orzeźwiający pale ale z Browaru Artezan sowicie nachmielony. Użyte zostały aromatyczne odmiany: Lotus, Mosaic i Enigma. Profil trunku opiera się głównie na owocach takich jak czerwone pomarańcze, limonki, liczi, grejpfruty i cytryny. Co ciekawe za tę owocowość odpowiada tylko chmiel.

Perun – Dusza Widmo z Wiśnią
Ten angielski Barleywine uwarzony w tradycyjny sposób zyskał nowe życie za sprawą owoców. W profilu aronatyczym wybijają się one na pierwszy plan dając nutę świeżych, dojrzałych wiśni. Do tego mnóstwo słodowości kojarzącej się z skórką od chleba i melasą. W smaku pojawia się goryczka chmielowa oraz świetny duet w postaci słodowej słodyczy i delikatnej kwaśności z owoców.

Brouwerij De Torch – Chapeau Fraise
Chapeau Fraise to niezwykle ciekawa interpretacja klasycznego belgijskiego lambika. Dodatek truskawek sprawił, że piwo jest wyraźnie owocowe. Profil aromatyczny jest świetnie skomponowany i dobrze zbalansowany. Wyczujesz produkty długotrwałych przemian biochemicznych z subtelnym owocowym wsparciem. Chapeau Fraise idealnie zaprezentuje się w pokalu na wysokiej nóżce.

Kazimierz – Kazimierz Orange
Piwo w stylu American Pale Ale wyróżniające się intensywnym aromatem pochodzącym od amerykańskich odmian chmielu. Wytrawne i owocowe z dobrze ukrytym alkoholem i lekkim aromatem tropików, mandarynek i pomarańczy.

Birbant – Imperial Citra IPA
Imperialna wersja India Pale Ale uwarzona w oparciu o popularny i lubiany chmiel Citra. W profilu aromatycznym wyczujesz multum owoców cytrusowych, a w tle minimalny akcent żywiczny. W smaku jak na styl przystało solidna dawka goryczki kontruje wyraźną podbudowę słodową.

Hopito – La Papaya
W smaku solidna dawka szlachetniej, krótkiej i nieszczypiącej goryczki. Piwo posiada również minimalną podbudowę słodową. Gładka i aksamitna tekstura sprawiają, że piwo jest niewiarygodnie pijalne. Idealnym dodatkiem do takiego trunku będzie grillowany łosoś.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.