Zestaw #20

Różne Browary

70,00  60,00 
cena dla klubowiczów: 54.55 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 67,90 66,50 64,40 63,00 

Kiss The Beast
Druga edycja kooperacyjnego piwa uwarzonego przez Birbant z Alebrowarem. Solidne jasne piwo z ekstremalną goryczką. W aromacie iglaki oraz owoce tropikalne oraz wszystko czego można wymagać od bardzo nachmielonego piwa.

Klemens z Ruszczy
Jasny sesyjny ale to idealny wybór na wiosenne dni! W aromacie wyraźnie zaznaczona jasna chlebowa słodowość dopełniona o akcenty polskich chmieli, które przejawiają się w postaci kwiatowych, brzoskwiniowych i ziołowych niuansów. W smaku wyczujesz szlachetną korzenną goryczkę, która jest subtelnie kontrowana przez zbożową słodowość. Piwo jest niewiarygodnie rześkie i orzeźwiające. Najlepiej przelej je do tradycyjnego kufla z grubego szkła.

Dobra Noc
Ciężki dzień? Należy Ci się dobre piwo na wieczór! Sięgnij po bezkompromisowego Oatmeal Stouta z Browaru Za Miastem! W aromacie wyraźny kawowo-czekoladowy charakter. Dzięki użyciu sporej dawki płatków owsianych piwo ma wyraźnie gładki i aksamitny charakter. Za fermentacje odpowiedzialne są drożdże: Fermentis S-04, a zasyp oprócz wspomnianych płatków składa się z słodów: pilzeński, czekoladowy, karmelowy aromatyczny, Carafa III special, karmelowy palisander.

Backyard University
Przedstawiamy Wam nowego, chmielonego na zimno Pilsnera z Browaru Maltgarden. Chmielem, na którym opiera się to piwo jest Mosaic. W aromacie wyczujesz czerwone pomarańcze, grejpfruty oraz charakterystyczną nutę nafty. Piwo koniecznie przelej do swojego ulubionego szkła. Profil odfermentacyjny oczywiście czysty jak na piwo w tym stylu przystało. W smaku szlachetna goryczka stanowi o charakterze trunku. Piwo oprócz wyraźnych deskryptorów chmielowych posiada również solidny akcent słodowy.

Basior
Basior to podstawowa wersja Amerykańskiego Barleywine z browaru Łąkomin. Styl ten wyróżnia się potężną słodowością, mocą, agresywną goryczką i niezwykłym aromatem. Wyczujesz przede wszystkim wpływ nowofalowych odmian chmielu, które charakteryzują się nutami żywicznymi, cytrusów, owoców tropikalnych i winogron. Do tego cała masa akcentów ciasteczkowych, karmelowych, tostowych, opiekanych i melasy. W tle przewija się delikatna owocowość o charakterze suszonej wiśni czy rodzynek.

Forest in the Fog – Puszka
Browar Nepomucen wszedł w komitywę z Funky Fluid, czego efektem jest ich najnowsze, wspólne piwo Forest in the Fog. Stanowi ono połączenie charakterystycznych, mocnych stron obu browarów czyli mglistego, soczystego IPA oraz darów lasu w postaci igliwa świerku oraz sosny a także jagód i jeżyn. Aromat jest zniewalający. Wyczujesz sporo leśnego charakteru żywicznych szpilek. Doskonale komponuje się to z cytrusami pochodzącymi z obfitego chmielenia na zimno. W tle wybrzmiewają nuty owocowe pochodzące zarówno z dodatków jak i fermentacji specjalnym szczepem drożdży

 

 

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.