Zestaw #25

Różne Browary

131,80  118,00 
cena dla klubowiczów: 107.27 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 127,85 125,21 121,26 118,62 

Requiem for a Haze
Requiem for a haze – Maltgarden
Podwójna Hazy IPA, która została dwukrotnie nachmielona na zimno. Powstała w oparciu o dwie odmiany chmielu: Citra i Sabro. To niebanalne połączenie zaowocowało wyraźnym cytrusowo-kokosowym aromatem chmielowym. W smaku jak na styl przystało solidna dawka goryczki, która jest krótka i nieszczypiąca. Piwo posiada solidną słodową podbudowę, która jest wyrachowaną kontrą. Tekstura trunku gładka i aksamitne dzięki czemu piwo jest dobrze pijalne.

Belgijski Byk na Karaibach
Mocne Belgisjkie Ale o złożonym słodowo-przyprawowym aromacie i smaku. Bardzo bogate, treściwe i jednocześnie gładkie. Oryginalnego charakteru dodaje mu długie leżakowanie w beczce po rumie.

Joint Od Skulls – Scottish Ale With Oak Wood Chips
W aromacie wyczujecie sporo przyjemnej karmelowo-chlebowej słodowości dopełnionej o owocowe estry będące wynikiem pracy drożdży. Profil smakowy podobnie jak aromat charakteryzuje się solidną słodową podbudową oraz średnio gorzką kontrą pochodzącą z chmielu. Dzięki leżakowaniu z płatkami dębowymi trunek nabrał charakterystycznych aromatów drewna, które zmierzają w kierunku wanilii.

Farben Lehre IPA
Piwo uwarzone w kooperacji z polskim zespołem punkowym Farben Lehre, do którego trafia część zysku ze sprzedaży piwa. Aromat wyraźnie cytrynowy, grejpfrutowy i pomarańczowy. W profilu smakowym jak na styl przystało solidna dawka goryczki, która nieustannie przypomina nam w jakim stylu jest to piwo. Najlepiej przelej je do IPA glass co uwydatni walory wizualne i aromatyczne, a na głośnikach polecamy włączyć  Farbenów.

K♢
Kooperacja dwóch znanych, lubianych i szanowanych browarów rzemieślniczych – Pinty i Łańcuta. Efektem ich współpracy jest piwo, które ma nawiązywać do starych, dobrych czasów, kiedy solidny, uczciwy lager był codziennością a nie wyjątkiem w skali rynku. K to piwo w stylu Rice Lager, czyli piwo dolnej fermentacji wzbogacone o płatki ryżowe, dodane w celu rozjaśnienia barwy i wprowadzenia charakterystycznej ‘lekkości’ w smaku. W aromacie dość sporo nut chmielowych o charakterze ziołowo-kwiatowym. Lekka, subtelna podbudowa słodowa stanowi ciekawe tło dla piwa.

Salamander New England Triple IPA
Browar Stu Mostów sięga po naprawdę gruby kaliber. Potrójne New England India Pale Ale nachmielone mieszanką topowych nowofalowych odmian El Dorado, Mosaic oraz Citra. W aromacie wręcz bombarduje nas potężną dawką owoców tropikalnych na czele z marakują i mango. Do tego cała masa brzoskwiń, winogron i ananasa. Całość zamykają akcenty liczi, melona i pomarańczy. W smaku od razu daje się wyczuć ogromy udział płatków pszennych i owsianych w zasypie które ujawniają się w aksamitnej, kremowej teksturze piwa.

Astralny Żar
Browar Harpagan postanowił uwarzyć Risa w starym stylu według amerykańskiej szkoły. A jak się to robi? Potężna podbudowa słodowa, ogromna goryczka i całe mnóstwo aromatów chmielowych. To też wyczuwalne jest w Astralnym Żarze. Na pierwszym planie mnóstwo chmielu o cytrusowym charakterze pomarańczy i mandarynek z nutką owoców tropikalnych. Do tego sporo czekolady, delikatny akcent kawowy i cała masa kakao. W smaku dominuje solidna goryczka chmielowo palona nadająca piwu niepowtarzalnego charakteru.

Gwiazda Morska
Warto wrócić do klasyki! Gwiazda Morska to tradycyjny Pilsner. W aromacie wyczujesz świetny balans pomiędzy kwiatowością chmielową oraz biszkoptowością słodową. Piwo koniecznie przelej do tradycyjnego kufla z grubego szkła. W smaku solidna dawka chmielowej goryczki, którą kontruje podbudowa słodowa. Piwo jest niezwykle rześkie i orzeźwiające. Będzie idealnie smakować z pizzą włoską.

Kiokio
Kiokio jest połączeniem zapomnianego trochę w Polsce stylu American Wheat oraz aromatycznych chmieli z Nowej Zelandii. Za bujny profil tego piwa odpowiadają odmiany: Wai-iti, Rakau, Motueka i Nelson-Sauvin, dzięki czemu możecie się spodziewać limonek, kiwi, kokosa i marakui. W smaku niska dawka goryczki stanowi zaledwie minimalną kontrę do puszystej, kremowej i gładkiej słodowości, a trunek ten ma znakomite właściwości orzeźwiające. Jest rześki i świetnie pijalny. Ekipa Browaru Trzech Kumpli inspirowała nazwę piwa oraz etykietę paprociami rosnącymi w Nowej Zelandii.

Alchemik
Amerykańska IPA przefermentowana w 100% dzikimi drożdżami. Piwo uwarzone w dolnym zakresie stylu, z jednej strony podkreśla dominację amerykańskich chmieli, z drugiej zaś uwydatnia typowe belgijskie aromaty.

 

 

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.