Zestaw #29

Różne Browary

69,46  62,00 
cena dla klubowiczów: 56.36 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 67,38 65,99 63,90 62,51 

AleLab 01A
Pierwsze piwo z nowej, ciekawej serii AleBrowaru. Tym razem kooperacja będzie obejmować Browar oraz Was! Fanów piwa! Browar będzie brał pod uwagę Wasze opinie na temat piwa i nanosił poprawki podczas warzenia kolejnych warek. Na pierwszy rzut trafia Witbier uwarzony w oparciu o amerykańskie odmiany chmieli, kolendre i skórkę gorzkiej pomarańczy. Aromat przepełniony cytrusami co nadaje piwu już sporo rześkości w samym aromacie. Smak przepełniony został po brzegi ponownie cytrusami, ale zdecydowanie wyczuwalna jest również solidna słodowa podbudowa.

Pohjala Öö
Portier Bałtycki tak ciemny jak estońskie zimowe noce. Wystarczająco silny, aby utrzymać ciepło przez zimne wieczory. Początkowo akcent espresso jest równoważony przez słodki smak karmelizowanego toffi. Gdy szklanka się rozgrzewa, należy spodziewać się czerwonej porzeczki, zmieszanej z ciemną czekoladą, skąpaną  w lekkim rozgrzewaniu alkoholowym.

Kanclerz z tarniną
Jeżeli pamiętasz jeszcze Kanclerza z browaru Profesja i smakował Ci tak samo dobrze jak nam to jeszcze bardziej będziesz zadowolony z najnowszej wersji tego piwa! Tym razem mamy przyjemność przedstawić Ci Kanclerza z Tarniną czyli niemieckie Berliner Weisse wzbogacone o ten nietypowy dodatek. W aromacie wyczujesz intensywne nuty owocowe kojarzące się z śliwkami, jagodami i leśną świeżością. Do tego delikatne nutki kefirowe pochodzące z fermentacji mlekowej oraz akcent cytrusów.

Speculaas
Speculaas to piwo dedykowane głównie na długie i mroźne zimowe wieczory. Trunek posiada optymalny estrowy profil pochodzący od fermentacji, ale o jego charakterze stanowią nuty korzenne. Jest to wynikiem odpowiednich dodatków podczas procesu warzenia. Speculaas posiada stosunkowo wysoką zawartość alkoholu, która będzie w przyjemny i szlachetny sposób rozgrzewać wasze gardła.

Deli Store #5

Pastry Sour uwarzony w oparciu o owocowe dodatki kojarzące się z Azją, a mianowicie: sok z yuzu, sok z marakui, sok z calamansi i kokos. Aromat przepełniony wspomnianymi owocami! Piwo koniecznie przelej do ulubionego szkła aby podkreślić walory wizualne. W smaku poczujesz słodko-kwaśny balans, który jest charakterystyczny dla piw w tym stylu i nadaje niespotykanie rześki i orzeźwiający charakter. Trunek posiada wyraźnie puszystą i aksamitną teksturę. Wysoka pijalność, rześkość i soczystość sprawia, że piwo będzie świetnym wyborem na lato!

Blue Pill
Niesamowicie owocowe NE IPA z Browaru Deer Bear uwarzone w oparciu o chmiele Galaxy, Centennial, Simcoe i Citra. W aromacie wyczujesz czerwone pomarańcze, cytryny, limonki i liczi. Piwo warto przelać do IPA glass co uwydatni walory wizualne i aromatyczne. W smaku zauważamy wyrachowany balans pomiędzy goryczką odchmielową i słodyczą odsłonową. Ponownie sporo owoców. Piwo jest soczyste oraz posiada gęstą i puszystą teksturę. Będzie idealną propozycją na lato.

 

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.