Zestaw #31

Różne Browary

131,90  118,00 
cena dla klubowiczów: 107.27 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 127,94 125,31 121,35 118,71 

The Next Episode

West Coast IPA chmielone zestawem: Citra, Simcoe, Azacca, Mosaic i Tomahawk. Aromat przepełniony po brzegi owocami cytrusowymi i tropikalnymi. Piwo koniecznie przelej do IPA glass co podkreśli walory wizualne i aromatyczne. W smaku potężna dawka chmielowej goryczki, która nadaje piwu odpowiedni charakter. Ponownie dadzą o sobie znać deskryptory chmielowe. Finisz wyraźnie wytrawny co jest charakterystyczne dla piw w tym stylu. Dobrym dodatkiem do tak chmielowego piwa będą burgery wołowe.

Borys Kuloodporny
Profil aromatyczny charakteryzuje się wyraźną kompleksowością. Wyczujesz czekoladę, kawę, rodzynki, suszone owoce oraz wanilię i dębinę. W smaku spora dawka rozgrzewającego, szlachetnego alkoholu. Podbudowa słodowa również składa się z wielu deskryptorów. Piwo jest treściwe oraz gładkie. Mimo tak wyraźnego, odrobinę ciężkiego profilu trunek zachowuje dobrą pijalność. Beczka zaznaczona w bardzo charakterystyczny waniliowo-parkietowy sposób. Piwo najlepiej przelej do sniftera dzięki czemu degustacja będzie atrakcyjniejsza.

Kiss The Beast
Druga edycja kooperacyjnego piwa uwarzonego przez Birbant z Alebrowarem. Solidne jasne piwo z ekstremalną goryczką. W aromacie iglaki oraz owoce tropikalne oraz wszystko czego można wymagać od bardzo nachmielonego piwa.

Demode
Klasyczny Pilsner to styl do którego wraca od czasu do czasu nawet najbardziej zagorzały fan nowej fali. Piwo jest warte uwagi, a to przez swój wyraźnie chmielowy charakter. W tle nuta chlebowej zbożowości nadaje odpowiedni balans. W smaku wyraźna korzenno-ziołowa goryczka. Piwo jest klarowne oraz posiada trwałą czapę piany.

Speculaas
Speculaas to piwo dedykowane głównie na długie i mroźne zimowe wieczory. Trunek posiada optymalny estrowy profil pochodzący od fermentacji, ale o jego charakterze stanowią nuty korzenne. Jest to wynikiem odpowiednich dodatków podczas procesu warzenia. Speculaas posiada stosunkowo wysoką zawartość alkoholu, która będzie w przyjemny i szlachetny sposób rozgrzewać wasze gardła.

Backyard University
Przedstawiamy Wam nowego, chmielonego na zimno Pilsnera z Browaru Maltgarden. Chmielem, na którym opiera się to piwo jest Mosaic. W aromacie wyczujesz czerwone pomarańcze, grejpfruty oraz charakterystyczną nutę nafty. Piwo koniecznie przelej do swojego ulubionego szkła. Profil odfermentacyjny oczywiście czysty jak na piwo w tym stylu przystało. W smaku szlachetna goryczka stanowi o charakterze trunku. Piwo oprócz wyraźnych deskryptorów chmielowych posiada również solidny akcent słodowy. Świetnie spisze się w letnie, ciepłe dni.

Kwas Pi
Jest to pierwszy w 2020 roku i już szesnasty kwas od Pinty! 15% piwa stanowi orzeźwiający sok z agrestu. W aromacie wyczujesz oczywiście wspomniany dodatek, jak również produkty fermentacji mlekowej. Piwo dobrze prezentuje się przelane do wysokiego szkła na pszeniczniaki. W smaku spora dawka rześkości. Piwo jest wyraźnie kwaśne. Agrest jest również dobrze zaznaczony w profilu smakowym. Dobrym dodatkiem do takiego piwa mogą być lody owocowe.

Gelato: Raspberry & Yuzu
Niewiarygodnie soczysty Pastry Sour z dodatkiem malin i yuzu. W aromacie dominacja wspomnianych dodatków. Piwo koniecznie przelej do pokala co podkreśli atrakcyjną barwę i trwałą koronę piwa. W smaku świetny balans pomiędzy słodyczą i kwaśnością. Piwo ma w sobie dużo rześkości i orzeźwienia. Jest wyraźne soczyste, a jego tekstura posiada gładki i puszysty charakter.

Mango Weizen
Jest to niemiecka pszenica z dodatkiem mango. W profilu aromatycznym oprócz wspomnianego dodatku wyczujesz bananowe estry oraz goździkowe fenole. W smaku piwo jest lekkie, rześkie i orzeźwiające. Ponownie dobrze zaznaczone produkty niemieckich szczepów drożdży, którym towarzyszy mango. Piwo ma gładką i aksamitną teksturę za sprawą słodu pszenicznego. Najlepiej przelej je do wysokiego szkła na piwa pszeniczne.

 

 

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.