Zestaw #32

Różne Browary

74,15  52,00 
cena dla klubowiczów: 47.27 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 71,93 70,44 68,22 66,74 

UWAGA KRÓTKIE DATY!

Pszeniczne z Nektarynką
Jest to niemiecka pszenica z dodatkiem nektarynki. W profilu aromatycznym oprócz wspomnianego dodatku wyczujesz bananowe estry oraz goździkowe fenole. W smaku piwo jest lekkie, rześkie i orzeźwiające. Ponownie dobrze zaznaczone produkty niemieckich szczepów drożdży, którym towarzyszy nektarynka. Piwo ma gładką i aksamitną teksturę za sprawą słodu pszenicznego. Najlepiej przelej je do wysokiego szkła na piwa pszeniczne.

Henry Venom
Browar Madame Barrel warzy swoje kolejne świetne chmielowe piwo. Tym razem padło na wytrawną West Coast IPE. Piwo jest do granic cytrusowe w aromacie. W tle przebija się przyjemna nutka sosnowa. Profil smakowy bazuje głównie na wysokiej, niezalegającej i nieszczypiącej goryczce. Wytrawny finisz podkreśla charakter tego trunku. Piwo najlepiej przelej do IPA glass – szkła, które najlepiej uwydatni walory tego trunku.

Fabrykant
Fabrykant to nowy Pilzner z browaru Pilica. Klasyczny, tradycyjny styl piwa nachmielony polskimi i czeskimi odmianami chmielu. W aromacie zdecydowanie dominuje ziołowo kwiatowa chmielowość wzbogacona o delikatną nutę korzenną. Świetnie komponuje się ona z pełną, wyraźną słodowością, która buduje ciało piwo. Smak wypełniony jest mieszanką słodowości i chmielu a także solidnej ziołowej goryczki. Piwo pokazuje swoją dobrą stronę dzięki czystemu lagerowemu profilowi fermentacji. Będzie doskonale komponować się z daniami mięsnymi i słonymi przekąskami. Najlepiej serwować w pokalu lub szklance do lagera.

Joint of Skulls – Scottish Ale Oak Wood Chips

W aromacie wyczujecie sporo przyjemnej karmelowo-chlebowej słodowości dopełnionej o owocowe estry będące wynikiem pracy drożdży. Profil smakowy podobnie jak aromat charakteryzuje się solidną słodową podbudową oraz średnio gorzką kontrą pochodzącą z chmielu. Dzięki leżakowaniu z płatkami dębowymi trunek nabrał charakterystycznych aromatów drewna, które zmierzają w kierunku wanilii.

Duby Smalone
Duby Smalone to piwo będące ewenementem na polskim rynku. Nie dość że uwarzone zostało w bardzo unikatowym stylu Roggenbier to na dodatek jest to jego wędzona wersja. Aromat od razu daje nam znać o dymnym charakterze. Wyczujesz nieco nut szynkowych, oscypkowych i ogniska. Kolejną warstwę stanowią znane z bawarskich piw bananowe estry i goździkowe fenole, tworzące spójną całość z pikantnym profilem słodu żytniego. W smaku pojawia się delikatna słodycz przerywana jedynie przez lekką goryczkę chmielową i przyprawowość. Znacznie mocniej czuć też posmaki wędzone, które nadają piwu niepowtarzalnego uroku.

The Miner 

Ciemne jak węgiel Black IPA, pełne doznań pochodzących od słodów i chmieli. Zapach zdominowany przez grejpfruty, cytryny i żywiczną woń, ciemny kolor piwa zdradza jedynie muśnięciem prażonego słonecznika. W smaku bliskie klasycznemu, konkretnie nachmielonemu na goryczkę IPA, przełamanemu słodowymi niuansami.

Lazy Delight

Lazy Delight to premierowe piwo z nowego browaru Brewery Hills w stylu American Pale Ale. Wyczujesz przede wszystkim chmielowość, która wybija się z piwa w każdym jego punkcie. Najmocniej prezentują się owoce tropikalne wspierane przez ogromną ilość cytrusów na czele z grejpfrutem, limonką i pomarańczą. W smaku lekka słodycz doskonale zrównoważona jest goryczką chmielową o ziołowo grejpfrutowym profilu. Krótki, półwytrawny finisz świetnie pobudza nasze kubki smakowe i zachęca do sięgnięcia po kolejny łyk.

Wielomian
Browar Artezan jest znany ze swoich świetnych wypustów podwójnie chmielonych na zimno. Tym razem użyte odmiany to: Sabro, Citra i Centennial. Aromat do granic przesiąknięty owocami cytrusowymi i tropikalnymi. Piwo dobrze zaprezentuje się przelane do szkła. W smaku goryczka uplasowała się na średnim poziomie natężenia i nadaje piwu odpowiedni balans i charakter. Piwo jest niewiarygodnie rześkie, lekkie i pijalne. Profil smakowy również cechuje się całym mixem owocowym. Ten egzemplarz będzie idealnym wyborem na lato.

 

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.