Zestaw #34

Różne Browary

296,00  266,00 
cena dla klubowiczów: 241.82 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 287,12 281,20 272,32 266,40 

Pan Ipani

W aromacie dominują akcenty cytrusów, gruszek i mango przeplatane delikatnymi nutami kwiatowymi. Jasnozłote, lekko zamglone. W smaku cytrusowe, treściwe i umiarkowanie goryczkowe i dobrze zbalansowane.

Ivar

Bezkompromisowe, jedyne w swoim rodzaju, kolejne z bandy po Ragnarze, Bjornie i Flokim. Ivar to Imperialny Porter Bałtycki dojrzewany w dębowych beczkach po torfowej whisky. W aromacie impakt beczki jest bardzo wyraźnie wyczuwalny.

Lemoniada – Burak/Jabłko/Cytryna/Pokrzywa

Browar Maryensztadt zdecydował się na zrobienie bezalkoholowej lemoniady. Jednak wypust zwany Z Saturatora Maryensztadtu ma coś wspólnego z piwem, a mianowicie chmiel!

Hoppy Antidote

Czesko-polska kooperacja, której owocem jest podwójnie chmielona na zimno New England IPA. Aromat przesiąknięty czerwonymi pomarańczami, melonami, cytrynami i limonkami.

Zenzero

Piwo zostało uwarzone w stylu lekkiego, bezalkoholowego ale. Za dodatek w tym przypadku posłużył imbir. Aromat przesiąknięty wspomnianym dodatkiem.

Love Fruits

Lovefruits to prawdziwa bomba owocowa, której podstawą są truskawki, maliny i czarne porzeczki. Aromat po prostu powala swoją intensywnością oraz wyrachowanym balansem.

Biegacz

Fruit Ale z dodatkiem pulpy z mango i marakui. W aromacie wyraźnie zaznaczone wspomniane dodatki owocowe. Piwo koniecznie przelej do pokala co uwydatni walory wizualne i aromatyczne.

The Next Episode

West Coast IPA chmielone zestawem: Citra, Simcoe, Azacca, Mosaic i Tomahawk. Aromat przepełniony po brzegi owocami cytrusowymi i tropikalnymi. Piwo koniecznie przelej do IPA glass co podkreśli walory wizualne i aromatyczne.

Phantom

Bardzo ciekawe połączenie marakui i nowofalowego chmielenia. Oprócz wspomnianych dodatku owocowego wyczujesz również czerwone pomarańcze, grejpfruty i sosnową żywiczność.

Redneck

Redneck to wspaniałe wspomnienie lata od browaru The Garage Monks. Berliner Weisse z malinami z pewnością przypomni nam o słonecznych wakacyjnych dniach. W aromacie dominuje malina, która ma bardzo świeży i naturalny charakter.

Wypiekowe Mocne

Pastry Stout, który jest delikatnym unikatem ponieważ posiada goryczkę. Uplasowała się ona na poziomie 80 IBU. Aromat to wyraźna kawa i czekolada. Piwo koniecznie przelej do szkła.

Nevermind vol.1

Nevermind 1 to pierwsza odsłona tej niezwykłej serii. Jest to piwo w stylu Imperial West Coast India Pale Ale z podwójnym chmieleniem na zimno i solidnym dodatkiem płatków owsianych oraz kompozycją najlepszych nowofalowych odmian.

Like A Forest

Polubiliście piwa Browaru Nepomucen z dodatkiem igliwia. Tym razem mamy doczynienia z Hazy APĄ. Aromat do granic przesiąknięty żywicznością, cytrusami i tropikami.

Let’s Cook Mango Gose

Piwo jest połączeniem lekko kwaśnego i słonego Gose z dodatkiem słodkiego mango i aromatycznej limonki. Wyważony mix smaków – słodkiego, kwaśnego i słonego potrafi bardzo przyjemnie zaskoczyć.

Sourtime Agrest

W serii SourTime jest miejsce na wiele różnych piw browaru Maryensztadt. Jedne z nich są bardziej słodkie, deserowe, a inne, tak jak na przykład to, zdecydowanie bardziej kwaśne, rześkie i orzeźwiające.

Founders Underground Mountain Brown

Ciężkie intensywne piwo z browaru Founders bazujące na tradycyjnym brytyjskim stylu Brown Ale w wersji imperialnej. Niezwykłego charakteru nadaje mu użycie ziemistej kawy z Sumatry. Stanowi idealne połączenie pomiędzy słodową pełnią i intensywnymi aromatami.

Born From Corn

Wspólnie z przyjaciółmi z ukraińskiego Reformation Brewery piwowarzy Browaru Rockmill stworzyli New England IPE w oparciu o dodatek kukurydzy w zasypie. Aromat przepełniony owocami cytrusowymi pochodzącymi od chmieli Citra i Callista.

Siren Call Roja BA

Piwo jest wynikiem kooperacji z greckim browarem Seven Island Brewery. Zamysłem było zaprezentowanie trunku na Warszawskim Festiwalu Piwa, ale niestety ze względu na zaistniałe okoliczności browar zmuszony był zmienić strategię.

Mango Peach Party

Bezkompromisowa mieszanka! Połączenie mango, brzoskwini oraz kwaśno-słodkiego charakteru! W aromacie wyczujesz multum wspomnianych dodatków. Wprowadzają nie tylko orzeźwienie ale również kompleksowość.

Beniz vol.1

Podwójna India Pale Ale uwarzona we współpracy z Browarem Maltgarden. Aromat niezwykle intensywny, przejawia się w postaci owoców cytrusowych i tropikalnych.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.