Zestaw #36

Różne Browary

61,50 
cena dla klubowiczów: 55.91 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 59,66 58,43 56,58 55,35 

SŁONECZNY DZIEŃ

Klasyczna pszenica z egzotycznym dodatkiem przecieru z mango i marakui. W aromacie wyczujesz charakterystyczne akcenty pochodzące od fermentacji niemieckimi szczepami drożdży. Goździk świetnie współgra z bananami, a owocowość pochodząca od dodatków zapewnia wykończenie całości. W smaku niska goryczka i ogromna dawka owoców. Piwo jest rześkie i świetnie pijalne. Najlepiej przelej je do wysokiego szkła dedykowanego piwom pszenicznym. Będzie smakować jeszcze lepiej w połączeniu z lodami owocowymi.

BUZZER BEATER

Sesyjna wersje New England IPY chmielonej mieszanką odmian: Azacca, Enigma i Galaxy. Piwo koniecznie przelej do IPA glass co podkreśli nie tylko walory wizualne, ale również aromatyczne. Aromat przepełniony białymi owocami, kokosem, kiwi i limonkami. W smaku sporo soczystości. Piwo jest lekkie w odbiorze. Ponownie wyczujesz sporo owoców pochodzących od nowofalowych chmieli. Aksamitna tekstura podbija pijalność. Dobrym dodatkiem może być sorbet owocowy.

REDNECK PURE

Browar The Garage Monks dba nie tylko o piwa nowofalowe ale również żelazną, niemiecką klasykę. Redneck PURE to piwo w stylu Berliner Weisse, czyli lekkie, kwaśne ale i subtelną słodowością. W aromacie wyczujesz sporo cytryny. Jest również charakterystyczna dla fermentacji mlekowej nuta kefirowo jogurtowa. Całość doskonale spina klamra pszenicznej słodowości kojarzącej się z białym pieczywem. Smak zaskakuje bardzo wysoką kwaśnością. Goryczka jest prawie niewyczuwalna co świetnie pozwala skupić się na cytrusowych posmakach.

BORYS KULOODPORNY

Profil aromatyczny charakteryzuje się wyraźną kompleksowością. Wyczujesz czekoladę, kawę, rodzynki, suszone owoce oraz wanilię i dębinę. W smaku spora dawka rozgrzewającego, szlachetnego alkoholu. Podbudowa słodowa również składa się z wielu deskryptorów. Piwo jest treściwe oraz gładkie. Mimo tak wyraźnego, odrobinę ciężkiego profilu trunek zachowuje dobrą pijalność. Beczka zaznaczona w bardzo charakterystyczny waniliowo-parkietowy sposób. Piwo najlepiej przelej do sniftera dzięki czemu degustacja będzie atrakcyjniejsza.

BIEGACZ

Fruit Ale z dodatkiem pulpy z mango i marakui. W aromacie wyraźnie zaznaczone wspomniane dodatki owocowe. Piwo koniecznie przelej do pokala co uwydatni walory wizualne i aromatyczne. Piwo jest soczyste, a jego tekstura gładka i aksamitna. W smaku wyczujesz świetny balans pomiędzy orzeźwiającą kwaśnością i słodyczą pochodzącą od dodatku laktozy. Świetna propozycja dla fanów piw owocowych!

PHANTOM

Bardzo ciekawe połączenie marakui i nowofalowego chmielenia. Oprócz wspomnianych dodatku owocowego wyczujesz również czerwone pomarańcze, grejpfruty i sosnową żywiczność. W smaku pojawia się subtelna dawka goryczki. Piwo ma gładką, aksamitną i puszystą teksturę przez co jest świetnie pijalne. Najlepiej przelej je do pokala co uwydatni atrakcyjną barwę i trwałą czapę piany. Dobrym dodatkiem kulinarnym będzie kurczak z ananasem.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.