Zestaw #4

Różne Browary

71,70  64,00 
cena dla klubowiczów: 58.18 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 69,55 68,12 65,96 64,53 

Nepomucen – Hogeita Bost
Podwójna Vermont IPA z Browaru Nepomucen z dodatkiem brzoskwiń i pomarańczy. Profil aromatyczny cechuje się fajnym balansem pomiędzy tropikalnością pochodzącą od chmielu, a owocowością wywodzącą się od wspomnianych dodatków. W smaku goryczka na średnim poziomie natężenia zapewnia pożądaną kontrę do soczystości. Piwo sprawdzi się podane z sałatką owocową. Dobrym szkłem do degustacji tego trunku będzie pokal na cienkiej nóżce.

Za Miastem – Dzień Wolny
Jak dzień wolny to koniecznie trzeba się napić piwka! Dobrym wyborem będzie pszeniczniak z Browaru Za Miastem. Aromat charakteryzuje się przyzwoitym balansem dzięki czemu wyczujesz bananowe estry, goździkowe fenole oraz nutkę pszennej słodowości. W smaku jest rześko, orzeźwiająco i pijalnie. Idealnym szkłem będzie wysoka szklanka do piw pszenicznych.

Perun – Behemoth Bafomet
Bafomet to topowe piwo z browaru Perun. Został uwarzony w królewskim stylu Russian Imperial Stout, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Aromat wita nas ogromem belgijskiej czekolady deserowej i nutami orzechów. Do tego mnóstwo kawy i głęboko palone akcenty ciemnych słodów. W tle pojawia się karmel, melasa i nieco biszkoptów. Smak atakuje intensywną, palono-chmielową goryczką. Zaraz później przychodzi nieco słodyczy i mnóstwo posmaków suszonych owoców takich jak wiśnie, śliwki, rodzynki i daktyle. Długi finisz prowadzi do półwytrawnego finiszu. Najlepiej serwować w szkle sensorycznym typu Sniffter lub Sensoric

Funky Fluid/Nepomucen – Forest in the Fog
Browar Nepomucen wszedł w komitywę z Funky Fluid, czego efektem jest ich najnowsze, wspólne piwo Forest in the Fog. Stanowi ono połączenie charakterystycznych, mocnych stron obu browarów czyli mglistego, soczystego IPA oraz darów lasu w postaci igliwa świerku oraz sosny a także jagód i jeżyn. Aromat jest zniewalający. Wyczujesz sporo leśnego charakteru żywicznych szpilek. Doskonale komponuje się to z cytrusami pochodzącymi z obfitego chmielenia na zimno. W tle wybrzmiewają nuty owocowe pochodzące zarówno z dodatków jak i fermentacji specjalnym szczepem drożdży. W smaku jest jednocześnie gładko, z delikatną słodyczą, ale nie brakuje również solidniej goryczki chmielowej o żywicznym charakterze. Całość stanowi spójne i niezwykle pijalne połączenie. Najlepiej serwować w szkle typu IPA glass lub w pokalu.

Artezan – Inside Joke
Browar Artezan przyzwyczaił nas do swoich niebanalnych chmielowych piw i tak jest również tym razem. W profilu piwa możesz wyczuć grejpfruty, limonki, cytryny, liczi oraz nutkę sosnowej żywiczności. Za tak bujny profil odpowiadają starannie dobrane odmiany chmieli: Equanot, Mosaic i Simcoe. Tekstura piwa jest gładka i aksamitna. Piwo jest rześki, świetnie pijalne i orzeźwiające. Dobrym dodatkiem do tego piwa będzie sałatka owocowa.

Wrężel – Mangove Puszka
Wrężel prezentuje nam klasyczny styl piwa uwarzony z nowofalowym podejściem. Mangove zostało zapuszkowane po jako kolejna po butelce odsłona Weizena z dodatkiem mango w odmianie Alphonso. Barwa piwa przypomina sok pomarańczowy, żółta, szybko opadająca piana. W aromacie wyraźne, słodkie mango. Na drugim planie charakterystyczne dla pszenic nuty banana. W tle pojawia się goździk i odrobinę cytrusa. W smaku dużo słodkiego mango wspieranego przez akcenty bananowe. Bardzo gładka, soczkowa tekstura sprawia, że piwo pije się niezwykle łatwo i przyjemnie

 

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.