Zestaw #7

Różne Browary

87,70  78,00 
cena dla klubowiczów: 70.91 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 85,07 83,32 80,68 78,93 

Napalm In The Morning Bourbon BA
Jak każdy świetny Russian Imperial Stout, tak i Napalm in the Morning z browaru Moczybroda doczekał się wersji leżakowanej w beczce po Bourbonie. Aromat jest zdecydowanie inny niż w wersji podstawowej. Pojawia się charakterystyczna nuta wanilii i dębiny. Do tego mnóstwo kawy i czekolady oblanych szlachetnym, likierowym alkoholem. Dodatkowo pojawia się porto i sherry wraz z suszonymi owocami. Smak pokazuje swój pazur dzięki solidnej, palonej goryczce. Długi, wytrawny finisz pełen gorzkiej czekolady i kawy perfekcyjnie uzupełniają szlachetne akcenty kokosa i starzonego destylatu, które dopełniają obrazu beczkowego sztosa. Najlepiej serwować w szkle sensorycznym typu Sniffter lub Sensoric.

Bramszotowe
Browar Spółdzielczy często realizuje nasze najskrytsze piwne marzenia. Bo cóż może być lepszego niż ciemne słodkie piwo z dodatkiem aromatycznych owoców? Takie też jest Bramszotowe czyli Foreign Extra Stout z laktozą i borówkami. Aromat bardzo przyjemnie meandruje pomiędzy czekoladą, kawą a orzechowo ciasteczkową słodowością. Do tego wyczuwalna owocowość kojarząca się z leśnymi borówkami. W smaku zdecydowanie pełne, słodkie i owocowe a jednocześnie nie brakuje stoutowej paloności i czekolady. Najlepiej serwować w pokalu lub szklance typu Nonic.

Toucan
Kolejny wypust Browaru Nepomucen to Tropical India Pale Ale, czyli Toucan. Aromat to prawdziwa tropikalna bomba. Wyczujesz całe multum cytryn, grejpfrutów, limonek, brzoskwiń i czerwonych pomarańczy. Bukiet aromatyczny będzie towarzyszył Ci przez cały czas degustowania trunku. Odpowiednim szkłem do tego typu trunku będzie IPA glass, która została zaprojektowana z myślą o takich piwach i skutecznie skumuluje aromaty chmielowe. Drobnopęcherzykowa i trwała czapa piany, oraz jasna barwa sprawiają, że piwo prezentuje się atrakcyjnie wizualnie. W smaku ponownie owocowy charakter chmielu daje o sobie znać. Posmaki tropikalnych owoców w przyjemny sposób będą pozostawać Ci na języku. Solidna goryczka nadaje piwu niepowtarzalny charakter. Toucan to wysoce pijalne i orzeźwiające piwo przez co dobrze sprawdzi się jako dodatek do grilla.

Amok 
Amok to kolejne piwo topowego polskiego browaru kontraktowego, czyli Trzech Kumpli, uwarzone w Browarze Zapanbrat z okazji siódmej edycji festiwalu BEERGEEK MADNESS RAGE. India Pale Ale z uczciwą porcją najlepszych, nowofalowych odmian chmielu: amerykańskimi Citra, Mosaic, Sabro ; australijskim Galaxy oraz nowozelandzkim Nelson Sauvin. W aromacie wyczujesz dużo białych owoców, winogron i cytrusów, ale także kokosa i to, czego tak bardzo szukamy w nowofalowych chmielach, czyli nuty nafty i fotolabu. W smaku bardzo słodka owocowość, dobrze kontrowana przez przyjemną, wysoką acz krótką goryczkę przypominającą sok grejpfrutowy. Piwo ma gładką, aksamitną teksturę i bardzo kojarzy się z lekkim owocowym sorbetem, słowem: poezja dla naszych kubków smakowych. Ten wspaniały trunek jest wręcz idealny na zbliżające się gorące, letnie dni. Najlepiej serwować w szkle typu IPA Glass lub Tulip. Polecamy łączyć z grillowanymi rybami i warzywami.

Funky Fruit Peach Weizen
Piwo FUNKY FRUIT – Peach Weizen to nowy wypust browaru Funky Fluid, który powstał na bazie zmodyfikowanej receptury Apricot Wheat o tej samej nazwie. Zasyp oparty w dużej mierze na słodzie pszenicznym i płatkach, niska zawartość alkoholu a także dodatek pulpy owocowej zapowiadają świetne, lekkie, orzeźwiające piwo na ciepłe dni. Barwa złoto pomarańczowa, z niską, białą pianą. Aromat bardzo owocowy. Na pierwszym planie nuty morelowe i brzoskwiniowe a także odrobinę cytrusowo-żywicznej chmielowości. Smak zaskakuje dość wysoką kwaśnością, ale zaraz później dostajemy wspaniałą kontrę w postaci owocowej słodyczy. Wyraźnie czuć wpływ użytych dodatków. Tekstura piwa jest bardzo przyjemnie kremowa, a lekkie ciało dodaje tylko pijalności. Polecamy tę pozycję zwłaszcza tym, którzy nie lubią zbyt mocnych piw, a cenią owocowy charakter i orzeźwiające właściwości niskoalkoholowych trunków. Najlepiej serwować w IPA glass lub szklance do piwa pszenicznego.

Street Party
Klasyczna India Pale Ale chmielona amerykańskimi odmianami Mosaic BBC i Azacca. Aromat zdominowany przez czerwone pomarańcze, grejpfruty, limonki, cytryny, liczi i sosnową żywiczność. W tle przebijają się również owocowe estry. Profil smakowy przesiąknięty do granic wspomnianymi deskryptorami chmielowymi, ale pojawia się solidna dawka goryczki. Jest ona niezalegająca i nieszczypiąca. Piwo najlepiej przelej do IPA glass, która podkreśli walory wizualne i aromatyczne.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.