Zestaw Hoplala

Hoplala

57,00 
cena dla klubowiczów: 51.82 zł

Brak w magazynie

 

Perfekcyjna Pani Domu
Oktoberfest Lager, który przeniesie Twoją kobietę w klimat bawarskiego święta piwa. Kto wie, może po degustacji zażyczy sobie byś ją tam kiedyś zabrał? Warto spróbować!

Cześć Piękna!
Pszeniczniak z bardzo subtelnym, kobiecym dodatkiem – kwiatem czarnego bzu. Niska goryczka w połączeniu z solidną pszeniczna słodowością, aromatami goździków i bananów oraz orzeźwiającym dodatkiem kwiatów czarnego bzu. Piwo, które przeniesie Twoją kobietę myślami na łono natury, przynosząc z każdym kolejnym łykiem poczucie relaksu i odprężenia.

Piękna Mądra Zdolna
Lekki Pale Ale muśnięty cytrusowymi oraz pieprznymi aromatami chmieli: Marynka, Motueka i Cascade. Piwo niezwykle pijalne i z puszystą teksturą, które osiągnęło dzięki dodatku płatków owsianych. Idealne w plenerze.

Pszekulturalna
Piwo, które przyjemnie zaskoczy Twoją lubą, jeśli jeszcze nie zna tego stylu. Amerykańska Pszenica bo o niej tu mowa, to hybryda nowofalowych, niezwykle aromatycznych amerykańskich chmieli oraz dedykowanych piwom pszenicznym szczepom drożdży. Lekko, orzeźwiająco i niezwykle aromatycznie. To gwarantuje nam Pszekulturalna we własnej osobie.

Pszecudnej Urody
Klasyczny Witbier z dodatkiem soku wyciskanego z pomarańczy i limonek. W aromacie wyczujesz przyjemne akcenty wspomnianych dodatków . W tle przebija się stonowana pszeniczna słodowość oraz owocowe estry. Piwo dobrze zaprezentuje się w wysokim szkle na pszeniczniaki. Podkreśli to charakterystyczną mętność. Trunek jest lekki, rześki i świetnie pijalny. Zapewni orzeźwienie!

Sorry Boys
Sour Ale z dodatkiem rabarbaru i wiśni. Aromat dzięki temu jest wyraźnie owocowy i nadaje piwu rześki charakter. Piwo najlepiej przelej do klasycznego pokala. W smaku solidna dawka kwaśności wprowadza dużo orzeźwienia. Ponownie owoce są wyraźnie zaznaczone dzięki czemu trunek jest kompleksowy. Piwo idealnie sprawdzi się w upalne dni! Dobrym dodatkiem mogą być lody owocowe.

Do każdego zestawu dokładamy limitowaną szklankę.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność
  • Hoplala
  • różne
  • różne%
  • °
  • 500ml

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.