Zestaw #8

Różne Browary

95,70  86,00 
cena dla klubowiczów: 78.18 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 92,83 90,92 88,04 86,13 

Szotowe
Browar Spółdzielczy warzy klasyczną APE! W aromacie cytryny, limonki. Pomarańcze i grejpfruty. W tle przebija się minimalna zbożowość. Piwo najlepiej przelej do pokala co umili chwile degustacji. W smaku chmielowa goryczka na średnim poziomie natężenia nadaje piwu odpowiedni charakter. Trunek jest lekki i orzeźwiający. Idealnie sprawdzi się w nadchodzące ciepłe dni.

Oh My Dayum
Niewiarygodnie nachmielone West Coast IPA z Browaru Kazimierz! Wyczujesz czerwone pomarańcze, grejpfruty, cytryny, limonki oraz sosnową żywiczność. W tle przebija się subtelne wsparcie słodowe. Profil smakowy powala na kolana niewiarygodnie wysoką, ale zarazem krótką i nieszczypiącą goryczką. Ponownie poczujesz wspomniane deskryptory. Trunek posiada wytrawny finisz. Mimo 9% alkoholu piwo jest rześkie i orzeźwiające przez co zalecamy rozwagę!

Derby Girl
Styl, który zaistniał na rynku dosyć niedawno, jednak szybko podbił serca beer geeków, a w szczególności hop headów. Za mętną barwę oraz aksamitną teksturę w tym przypadku głównie odpowiada słód pszeniczny oraz odpowiednie drożdże. Aromat to prawdziwa bomba owocowa. Wyczujesz cytryny, limonki, brzoskwinie a także kiwi i kokos. Goryczka jak na styl przystało na średnim poziomie natężenia stanowi wyrachowaną kontrę do słodyczy. Piwo najlepiej przelać do szkła, by uwydatnić najważniejsze cechy.

Siła Spokoju Sherry Oloroso
Siła spokoju to idealne piwo na spokojne wieczory przy książce! Aromat jest wyraźnie czekoladowy i kawowy, a w tle przebija się nutka szlachetnego alkoholu. Piwo najlepiej przelej do szkła teku dzięki czemu umilisz chwile degustacji. W smaku jest bardzo intensywnie. Nie brakuje niczego! Jest kawa, czekolada jak również rodzynki, opieczona skórka chleba, karmel i toffi. Piwo sprawdzi się również jako dodatek do krwistych steków.

Atomic DDH Imperial IPA (puszka)
Imperialna IPA zamknięta w puszce! Dzięki opakowaniu piwo zachowuje jeszcze dłużej świeżość oraz wyraźny chmielowy aromat. Wyczujesz czerwone pomarańcze, grejpfruty, mango, morele i sosnową żywiczność. W smaku solidna fala goryczki, która odpowiada za niesztampowy charakter. Piwo najlepiej przelej do IPA glass, która podkreśli nie tylko walory wizualne ale jeszcze bardziej uwydatni aromat.

El Fruto
Niesamowicie smakowita mieszanka – Hazy Juicy Double IPA. Dodatek mango nadał piwu soczysty i owocowy charakter, a wyraźnie zaznaczone nowofalowe chmiele solidną goryczkę i tropikalną cytrusowość. Piwo zawiera stosunkowo dużo, bo 8% alkoholu który jest skrzętnie ukryty pod bujnym profilem piwa. Dodatki w zasypie, które odpowiadają za mętność wprowadziły również gładką i aksamitną teksturę.

Ragnar
Ragnar na pewno wielu kojarzy się z historycznym wikingiem, który swoją mocą i charakterem odzwierciedla świetny Porter Bałtycki z Browaru Trzech Kumpli. Nieprzejrzyście czarny trunek świetnie prezentuje się w szkle typu Snifter, bądź Pokal. W aromacie idealnie współgra ze sobą gorzka czekolada, oraz kawa zbożowa. W tle subtelne nuty suszonych śliwek. Wysoki ekstrakt startowy gwarantuje wyrazistość w smaku, oraz sporą zawartość alkoholu przyjemnie rozgrzewającą przełyk. Ragnar to dosyć wytrawnym Porter Bałtycki, co zaważa o jego świetnej pijalności. Piwo sprawdzi się w jesienne i deszczowe wieczory jako towarzysz do dobrej książki.

Farben Lehre Pils
Klasyczna wersja Pilsa uwarzonego w kooperacji z punkową kapelą Farben Lehre!  Aromat cechuje się fajnym balansem pomiędzy korzenno ziołową chmielowością, a solidną podbudową słodową. W smaku szlachetna, korzenna goryczka na średnim poziomie natężenia zapewnia odpowiednią stylowość. Za fermentację odpowiadają drożdże Saflager W 34/70. Piwo najlepiej będzie smakować z ciężkiego, szklanego kufla.

Część zysku ze sprzedaży trafia do zespołu Farben Lehre.  #wspieramyPolskąMuzykę

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.