Piwny Zestaw Bezalkoholowy #3

35,00 
cena dla klubowiczów: 31.82 zł

Brak w magazynie

Zestaw przygotowany przez Kraft Klub prezentuje najciekawsze piwa rzemieślnicze w wersji bezalkoholowej. Selekcja, która zadowoli nawet najbardziej wymagających amatorów kraftu, udowadnia, że można uwarzyć znakomite piwo bez procentów, nie tracąc przy tym charakterystycznych walorów danego stylu.
 
For.Rest – Bezalkoholwe Forest India Pale Ale – Browar Nepomucen
Piwo, które wyróżnia się bogactwem smaku i aromatu dodatków leśnych, a konkretniej igliwia. Mocno chmielone nowofalowymi amerykańskimi chmielami Simcoe oraz Mosaic, które nadają tej bezalkoholowej IPA cytrusową świeżość. Piwo dopełnia intensywna, lecz przyjemna goryczka. Browar Nepomucen wyspecjalizował się w piwach z dodatkami leśnych akcentów. Warto spróbować, tym bardziej, że pozbawiona alkoholu For.Rest IPA sprawdzi się na każdą okazję.
 
Szofer – Bezalkoholowy Wibier – Browar Profesja
Wrocławski browar rzemieślniczy Profesja zaprezentował bardzo ciekawą bezalkoholową propozycję w stylu Witbier. Piwo przyjemne w odbiorze, bogate w charakterystyczne dla tego belgijskiego stylu, nuty pomarańczy i cytryny, dodatkowo wzmocnione amerykańskimi chmielami Chinook i Citra. Dodatek kolendry, skórki cytryny, skórki pomarańczy oraz skórki grejpfruta sprawia, że Witbier jest orzeźwiający i słodkawy w smaku, a przy tym subtelnie ziołowo-przyprawowe.
 
Game #2 – Bezalkoholowe India Pale Ale Marakuja & Morela – Browar Raduga
Drugi przedstawiciel bezalkoholowej linii piw rzemieślniczych z Browaru Raduga. Game #2 zdominowany jest dodatkiem soczystej marakui oraz świeżymi chmielami nawiązującymi do piwnej rewolucji. Rześkie i lekkie… z fajną goryczką!

Unplugged IPA – Bezalkoholowe India Pale Ale – Browar Trzech Kumpli
Porządnie goryczkowe i mocno aromatyczne piwo, w którym dominują cytrusy, owoce tropikalne oraz nuty żywiczne. Klasyczna interpretacja stylu India Pale Ale tylko, że pozbawiona alkoholu.

Mini Maxi – Bezalkoholowe Session India Pale Ale – Browar Pinta
Pintę, a konkretniej datę premiery ich piwa Atak Chmielu uznaje się za początek piwnej rewolucji w Polsce. Mini Maxi to bezalkoholowa IPA o sesyjnym charakterze. Intensywne w aromacie, gdzie wyczujemy takie owoce jak liczi, melon czy cytrusy. W tle delikatna słodowość, w smaku lekka goryczka. Jedno z najlepszych piw bezalkoholowych na polskim rynku kraftu.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność
  • ...
  • różne
  • <0,5%
  • różne°
  • 500ml

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.