Zestaw Birbant Promo7 #2

Birbant

89,20 
cena dla klubowiczów: 81.09 zł

Brak w magazynie

Zestaw #2 Kraft Klub x Birbant to propozycja 7 puszek pod szyldem India Pale Ale. Każde piwo z serii przedstawia kreatywną wariację na temat IPA. Przed Wami szerokie spectrum IPEK od lekkich wersji w stylu Session, przez standardową IPA, po wersje imperialne. Bogactwo i różnorodność chmieli oraz stylowy design etykiet niosą w sobie obietnicę wyjątkowych doznań. Do każdego zestawu prezentujemy kolekcjonerską szklankę Browaru Birbant. 

Combos  – Sesyjna IPKA, która została sowicie nachmielona odmianami nowofalowymi: Azzaca oraz Sabro. Pierwszy chmiel wniósł do piwa wyraźnie cytrusowe nuty, natomiast drugi wzbogacił je o aromaty m.in. kokosowe. Lekkie i soczyste w odbiorze.  

LVPVLVS  – Kolejna porządnie nachmielona IPA w naszym zestawie. W pełni wykorzystany został tutaj potencjał chmielu El Dorado, który z wdzięcznością oddał piwu to co skrywał w sobie najlepszego. Mianowicie znajdziemy tu moc aromatów anansowych, mango, gruszki oraz nut żywicznych. 

Diablo Verde  – Podwójna IPKA pod szyldem robiącego ostatnio furorę w świecie piwowarstwa chmielu Sabro. To właśnie ten chmiel odpowiada za moc akcentów kokosowych w piwie. Piwo solidnie goryczkowe jak na podwójną IPA przystało. Alkohol jest bardzo dobrze ukryty, a piwo jest niezwykle pijalne.

Starfish – Te piwo to istna gratka dla fanów intensywnych aromatów chmielu w piwie. Konkretny hoprate na bazie Sabro oraz Idaho 7 wniosły do piwa nuty owoców tropikalnych oraz cytrusów. Alkohol jest świetnie ukryty, więc degustacja jest bardzo przyjemna, orzeźwiająca. Piwo jest również mocno goryczkowe, jednakże nie jest to goryczka zalegająca, łodygowa czy szczypiąca, a wręcz przeciwnie, gdyż stanowi świetną kontrę do podbudowy słodowej. 

ScubyNiewiarygodnie aromatyczna, treściwa i goryczkowa West Coast IPA z Browaru Birbant. Wyczujesz czerwone pomarańcze, grejpfruty i limonki, a to za sprawą użycia Citry i Equanota. W tle przebija się sosnowa żywiczność. Piwo koniecznie przelej do szkła dedykowanego takim stylom. IPA glass uwydatni aromat oraz podkreśli walory wizualne. W smaku solidna dawka chmielowej goryczki. Finisz wytrawny, cytrusowy. Piwo w szlachetny sposób ukazuje właściwości nowofalowych chmieli.

HopcatNiewiarygodnie aromatyczna IPA z Browaru Birbant. Wyczujesz czerwone pomarańcze, grejpfruty i limonki. W tle przebija się sosnowa żywiczność. Piwo koniecznie przelej do szkła dedykowanego takim stylom. IPA glass uwydatni aromat oraz podkreśli walory wizualne. W smaku solidna dawka chmielowej goryczki. Finisz wytrawny, cytrusowy. Piwo w szlachetny sposób ukazuje właściwości nowofalowych chmieli.

Hero%Bezalkoholowa IPA. W aromacie wyczujesz czerwone pomarańcze, grejpfruty i cytryny. To wszystko dopełnia zbożowa słodowość. Użyte odmiany chmielu to: Sabro, Citra i Cascade. Nie pojawiają się akcenty brzeczkowe co jest sporym atutem tego piwa. W smaku solidna dawka słodowości skontrowana chmielową goryczką. Piwo jest rześkie i orzeźwiające. Tekstura trunku jest gładka i puszysta co dodatkowo podbija pijalność. Idealna propozycja dla fanów piw bezalkoholowych.

Limitowana szklanka Birbant – gratis

 

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność
  • Birbant
  • różne
  • różne%
  • °
  • 500ml

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.