Zestaw Birbant Promo7

Birbant

83,70 
cena dla klubowiczów: 76.09 zł

Brak w magazynie

Zestaw Kraft Klub x Birbant to propozycja 7 puszek pod szyldem India Pale Ale. Każde piwo z serii przedstawia kreatywną wariację na temat IPA. Przed Wami szerokie spectrum IPEK od lekkich wersji w stylu Session, przez standardową IPA, po wersje imperialne. Bogactwo i różnorodność chmieli oraz stylowy design etykiet niosą w sobie obietnicę wyjątkowych doznań. Do każdego zestawu prezentujemy kolekcjonerską szklankę Browaru Birbant. 

Combos – Session India Pale Ale (14° BLG, 5,6% alk)  – Sesyjna IPKA, która została sowicie nachmielona odmianami nowofalowymi: Azzaca oraz Sabro. Pierwszy chmiel wniósł do piwa wyraźnie cytrusowe nuty, natomiast drugi wzbogacił je o aromaty m.in. kokosowe. Lekkie i soczyste w odbiorze.  

SeaHorse – Enigma & Sabro Double Juicy India Pale Ale (19,1° BLG, 7,6% alk) – Soczysta wersja podwójnej IPA nachmielona nowofalowymi: Enigma oraz Sabro. Pierwszy z nich odpowiada za nuty winogronowe, a drugi za kokosowe. Przyjemne w odbiorze, mętne, soczkowe z dobrze ukrytym alkoholem.

LVPVLVS – El Dorado DDH Juicy India Pale Ale (16,5° BLG, 5,9% alk) – Kolejna porządnie nachmielona IPA w naszym zestawie. W pełni wykorzystany został tutaj potencjał chmielu El Dorado, który z wdzięcznością oddał piwu to co skrywał w sobie najlepszego. Mianowicie znajdziemy tu moc aromatów anansowych, mango, gruszki oraz nut żywicznych. 

Diablo Verde – Sabro Double Juicy India Pale Ale ( 19,1° BLG, 7,6% alk) – Podwójna IPKA pod szyldem robiącego ostatnio furorę w świecie piwowarstwa chmielu Sabro. To właśnie ten chmiel odpowiada za moc akcentów kokosowych w piwie. Piwo solidnie goryczkowe jak na podwójną IPA przystało. Alkohol jest bardzo dobrze ukryty, a piwo jest niezwykle pijalne.

Marra – Double New England India Pale Ale (19° BLG, 7,6% alk) – Podwójna wersja IPY w stylu New England, której profil aromatyczny tworzy mieszanka El Dorado oraz Azacca, odpowiadające za bukiet grejpfrutów, kwiatów i żółtych owoców. Goryczka w tym piwie jest średnio intensywna o zrównoważonym natężeniu. Lekkie w odbiorze, dzięki doskonale ułożonemu w tym piwie alkoholowi, gdzie 7,6% jest praktycznie niezauważalne. 

Starfish – Sabro & Idaho 7 Double Juicy India Pale Ale (19,1° BLG, 7,2% alk) – Te piwo to istna gratka dla fanów intensywnych aromatów chmielu w piwie. Konkretny hoprate na bazie Sabro oraz Idaho 7 wniosły do piwa nuty owoców tropikalnych oraz cytrusów. Alkohol jest świetnie ukryty, więc degustacja jest bardzo przyjemna, orzeźwiająca. Piwo jest również mocno goryczkowe, jednakże nie jest to goryczka zalegająca, łodygowa czy szczypiąca, a wręcz przeciwnie, gdyż stanowi świetną kontrę do podbudowy słodowej. 

Hiruko – Sorachi Ace Juicy Double India Pale Ale (19° BLG, 7,6% alk) – Znacie chmiel Sorachi Ace? To legendarny chmiel wywodzący się z kraju kwitnącej wiśni. W propozycji Birbanta odpowiada za nuty limonkowe w tej dobrze ułożonej pod kątem alkoholu i średniogoryczkowej podwójnej IPA. 

Limitowana szklanka Birbant – gratis

 

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność
  • Birbant
  • różne
  • różne%
  • °
  • 500ml

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.