Zestaw Brokreacja vol.2

Brokreacja

99,50 
cena dla klubowiczów: 90.45 zł

Brak w magazynie

Jaką misję powinien mieć głęboko zakorzenioną w swoim DNA browar kraftowy? Odpowiedzi udziela nam Brokreacja, krakowski browar rzemieślniczy, według których ich piwo ma za zadanie cieszyć oczy i podniebienia. Jak zapowiedzieli, tak czynią, budując przez ostatnie lata markę topowego browaru kontraktowego w Polsce.  Nas z kolei łączy z nimi zamiłowanie do dobrego piwa. Dlatego efektem współpracy Brokreacja x Kraft Klub jest prezentowany poniżej zestaw piw. Różnorodny mix ośmiu butelek i puszek to zaproszenie do eksploracji świata Brokreacji. Dla każdego kto zamówi ten limitowany zestaw dokładamy szkiełko typu Sensorik, które nie tylko robi wizualne wrażenie, ale i uprzyjemni degustacje zestawu.

NEWT EYE
Newt Eye to zapowiedź serii #CALLtoCREATE – we współpracy z polskimi artystami Browar Brokreacja tworzy jedyną w swoim rodzaju wystawę sztuki na etykietach piwa. Hazy IPA uwarzona w oparciu o chmiel Trident i Citra. W aromacie przyjemne akcenty cytryn, czerwonych pomarańczy i limonek. Piwo bezwątpienia należy przelać do odpowiedniego szkła, aby wydobyć aromat oraz podkreślić walory wizualne. W smaku goryczka na średnim poziomie natężenia w idealny sposób kontruje podbudowę słodową. Ponownie sporo owoców cytrusowych i tropikalnych pochodzących od chmielu. Piwo jest soczyste, a jego tekstura jest gładka i puszysta.

THE BLADE
Hazy IPA uwarzona w oparciu o chmiel Nelson Sauvin i Lemondrop. W aromacie przyjemne akcenty kokosu, cytryn, czerwonych pomarańczy i limonek. Piwo bezwątpienia należy przelać do odpowiedniego szkła, aby wydobyć aromat oraz podkreślić walory wizualne. W smaku goryczka na średnim poziomie natężenia w idealny sposób kontruje podbudowę słodową.

AERONAUT
Aeronaut to Hazy IPA na chmielach Sultana i Simcoe, w której znajdziemy czerwone pomarańcze i limonki, ale również akcenty kokosa. Goryczka na średnim poziomie nadaje właściwą równowagę dla słodowej podbudowy. Ponownie sporo owoców cytrusowych i tropikalnych pochodzących od chmielu. Piwo jest soczyste, a jego tekstura jest gładka i puszysta.

WOLFIE
West Coast IPA w starym stylu. Chmielone zestawem: Trident, Centennial, Mosaic i CTZ. Aromat przepełniony po brzegi owocami cytrusowymi i tropikalnymi. Piwo koniecznie przelej do IPA glass co podkreśli walory wizualne i aromatyczne. W smaku potężna dawka chmielowej goryczki, która nadaje piwu odpowiedni charakter. Ponownie dadzą o sobie znać deskryptory chmielowe. Finisz wyraźnie wytrawny co jest charakterystyczne dla piw w tym stylu. Dobrym dodatkiem do tak chmielowego piwa będą burgery wołowe.

RICHARD
Piwo jest niewiarygodne gęste i treściwe. W aromacie wyczujecie cały owocwy mix pochodzący od użytych dodatków: puree z guawy różowej, sok z rabarbaru i puree z moreli. Piwo posiada wyraźne zmętnienie oraz trwałą i drobnopęcherzykową czapę piany. W smaku świetny słodko-kwaśny balans za który odpowiadają owoce oraz użyta laktoza. Piwo mimo swojej intensywności jest orzeźwiające i świetnie pijalne. Tekstura gładka i aksamitna. Finisz owocowy, słodki. Zawiera 5% alkoholu co nie stanowi problemu aby cieszyć się tym piwem w upalne dni.

THE FARMER
Lekka amerykańska pszenica o słomkowej barwie. Zbożowy charakter smaku został wymieszany w tym piwie z bezkompromisowym chmieleniem, które zbiera żniwo w postaci aromatu cytryn, pomarańczy i grejpfrutów oraz przyjemnej goryczki na finiszu każdego łyku.

THE MINER
Ciemne jak węgiel Black IPA, pełne doznań pochodzących od słodów i chmieli. Zapach zdominowany przez grejpfruty, cytryny i żywiczną woń, ciemny kolor piwa zdradza jedynie muśnięciem prażonego słonecznika. W smaku bliskie klasycznemu, konkretnie nachmielonemu na goryczkę IPA, przełamanemu słodowymi niuansami.

SUMAC OF ALL FEARS
Sumac Of All Fears to nowe piwo Brokreacji w stylu Sumac Smoked Pils. Wędzony pils z dodatkiem śródziemnomorskich jagód wydaje się szaloną kombinacją, ale jak jest w rzeczywistości? Aromat przede wszystkim dymny. Charakterystyczny wpływ słodu wędzonego bukiem objawia się przede wszystkim nutami oscypka i kiełbasy. Co ciekawe bardzo dobrze łączy się to z czystym profilem lagerowej fermentacji. W smaku nadal wędzonka, ale przebija się bardzo przyjemna chmielowość o charakterze ziołowo-kwiatowym. Konkretna chmielowa goryczka ożywia całość, a charakterystyczna cierpkość sumaka wprowadza dodatkowy wymiar w posmaku. Piwo jest niezwykłe i z pewnością przypadnie wielu osobom do gustu.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.