Zestaw Browar Kazimerz

Browar Kazimierz

69,50 
cena dla klubowiczów: 63.18 zł

Brak w magazynie

Wyjątkowy zestaw z Browaru Kazimierz, w skład którego wchodzą piwa z klasycznej linii browaru, leżakowany w beczce Latający Jeleń oraz upominek w postaci otwieracza browaru, a wszystkie piwa pochodzą z ostatnich rozlewów. Będzie to wspaniały prezent, w którym znajdziemy Pilsa, Stouta, Porter, Sour Ale, APA, IPA, oraz imperialny Porter starzony w dębowej beczce, a nawet Black IPA. Wszystko to za bardzo przystępną cenę.

Pilsiwko – Najbardziej klasyczne z niemieckich piw czyli German Pilzner w wykonaniu browaru Kazimierz. Wygląd wzorcowy: złota barwa, klarowne z białą, obfitą pianą. W aromacie wyczujesz sporo chmielu o charakterze ziołowo-kwiatowym pochodzącego z klasycznych, kontynentalnych odmian.

Spichlerz Europy – Ciemnożółte, lekko mętne piwo w stylu hefeweizen o bananowym aromacie. W smaku wyczuwalna lekka bananowa słodycz idealnie skontrowana delikatną wytrawnością i goździkowymi finiszem.

Galaktyczny Rejs – Browar Kazimierz zabierze Cię w Galaktyczny Rejs. Niezwykle intensywny i złożony aromat ujawnia niespotykane właściwości australijskiego chmielu Galaxy. Spora ilość nut owoców cytrusowych, kiwi i marakui  będzie cieszyć Twój zmysł węchu. Odpowiednio krótka i niezalegająca goryczka, świetnie wkomponowała się w aksamitną i gładką teksturę pochodzącą od płatków owsianych. Jasny kolor i wysoka, trwała piana sprawiają, że piwo świetnie prezentuje się w szkle. Dzięki wysokiemu odfermentowaniu szlachetna goryczka ma spore pole do popisu. Wysoka zawartość alkoholu jest idealnie ukryta w teksturze piwa.

Mangoł – Lekka, sowicie nachmielona wersja APA, potraktowana sporą dawką laktozy i puree z mango. Takie połączenie pozwoliło utrzymać iście owocową bombę smakową. Przyjemna, konkretna goryczka skontrowana specyficzną słodkością pochodzącą z laktozy, płatki owsiane i mnóstwo mango.

Aledźwiedź – Browar Kazimierz przedstawia Państwu piwo w stylu Black IPA. Ciemne, charakteryzujące się brunatną barwą, złożonym smakiem, lekką palonością oraz czekoladową nutą. Na pierwszy plan wyłania się solidna goryczka pochodząca z amerykańskich odmian chmielu.

Kwasimierz – Subtelnie kwaśne piwo w stylu Sour Ale. Jasne, mętne i wytrawne z dodatkiem marakui z niewielką zawartością alkoholu, ukierunkowane na mocne orzeźwienie. W aromacie wyczuwalne mango i sporo ananasa nadaje tropikalnego charakteru i powoduje, że jest mega pijalne.

Stout This Oat – Mamy do czynienia z ciekawą interpretacją Oatmeal Stouta. Piwowarzy Browaru Kazimierz aby wzbogacić profil piwa użyli amerykańskich odmian chmielu. W aromacie wyraźna kawa i czekolada w idealnym balansie z owocami cytrusowymi oraz sosnową żywicznością. Piwo koniecznie przelej do swojego ulubionego szkła. Podkreśli to pianę oraz głęboką barwę. W smaku solidna dawka goryczki pochodząca od chmieli i słodów palonych. Dzięki zastosowaniu surowca owsianego w zasypie tekstura trunku gładka i aksamitna. Piwo posiada wyraźną pełnie. Profil smakowy opiera się głównie na czekoladowych deskryptorach słodowych. Piwo będzie idealnym dodatkiem do deserów.

Latający Jeleń Bourbon BA – Ta wersja Porteru Bałtyckiego była leżakowana w beczce po bourbonie. Aromat czekoladowo-kawowy z rodzynkowym, orzechowym i waniliowym dopełnieniem. W smaku wyczujesz charakterystyczne beczkowe akcenty. Profil jest wyraźnie nastawiony na słodowość. Szlachetny alkohol rozgrzewa w przełyk nadając piwu niesztampowy charakter. Piwo jest wyraźnie degustacyjne. Polecamy nie pić go w niskich temperaturach. Najlepiej po wyciągnięciu z lodówki odczekać kilkadziesiąt minut.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.