Zestaw Browarny

Browarny

36,60 
cena dla klubowiczów: 33.27 zł

Brak w magazynie

Debiut w Kraft Klub. Proponujemy Wam zestaw 3 świeżych piw wprost od nowego gracza na rynku – Browarny Craft Beer. Jest to autorski projekt pochodzącego ze Sztrzelina, Marcela Browarnego, który z domowego browaru, po namowie zachwyconych jego piwami przyjaciół oraz studia Flov, przeszedł na „duże gary”.

 

Orange Moon

Orange Wheat (12° BLG, 4,7% alk.) – Ciekawa i raczej rzadko spotykana wariacja na temat piwa pszenicznego. Pomarańczowy Księżyc to klasyczna wersja piwa pszenicznego, do którego Browarny dodał konkretne ilości wyciskanego soku z pomarańczy (NFC). Dzięki temu zabiegowi piwo zyskało świetny, kwaskowy finisz z nutą cytrusową, kontrując słodycz klasycznego piwa w stylu pszenicznym.

 

Hyperpop

Double Dry Hopped Juicy India Pale Ale (16° BLG, 6,1% alk.) – Bardzo gładkie i przyjemnie ułożone piwo w stylu IPA. Swoją doskonałą pijalność zawdzięcza konkretnemu udziałowi płatków owsianych oraz pszenicy, które nadały piwo kremową konsystencję i ładną czapę piany, gdy przelejemy piwo do szkła. Swoją soczkowość z nazwy zawdzięcza sporej ilości chmieli z Nowej Zelandii oraz Australii i USA. Znajdziemy tu aromatyczne nuty białych winogron oraz agrestu, które wnosi do piwa chmiel Nelson Sauvin. Ponadto piwo ma subtelnie anansowo-cytrusowo-sosnowy aromat od chmielu Vic Secret. Całość dopełnia owocowa tropikalność charakterystyczna dla Azacca. Hoprate na poziomie 19g/l.

 

One More Time 

Double Dry Hopped Juicy Double India Pale Ale (18° BLG, 7,2% alk) – Podwójna IPA, która została konkretnie nachmielona amerykańsko-australijską mieszanką chmieli Sabro, Galaxy oraz Citrą. Warto jednak zaznaczyć, że to właśnie Sabro gra tu pierwsze skrzypce (60% chmielu to właśnie świeży zbiór Sabro) i wniósł do piwa przyjemne nuty kokosa, limonki i wanilii i to zarówno w smaku jak i aromacie. Pochodzący z Antypodów Galaxy dołożył do One More Time mango, ananasa oraz marakuję. Citra, jak to na klasyczny już chmiel z gatunku nowofalowych wniósł do piwa cytrusowość i tropikalność. Całość komponuje się w bardzo wysoce pijalne piwo, które zaskoczy tak doświadczonych piwoszy jak i początkujących fanów kraftu. Hoprate na poziomie 19g/l.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.