Zestaw Ciemnych Piw

47,90 
cena dla klubowiczów: 43.55 zł

Brak w magazynie

Od dekady trwa w Polsce piwna rewolucja, która sprzyja różnorodności piwnych stylów. Określenie złoty trunek w tym przypadku jest dalekie perfekcji. Prezentowany zestaw od Kraft Klub to propozycja 4 rzemieślniczych pozycji dla fanów „ciemnej strony mocy”. Brokreacja, Hopium, Pinta oraz Maryensztadt zapraszają do degustacji: Brown Portera, Portera Bałtyckiego w wersjach imperialnych oraz Dry Stouta.

Nafciarz Dukielski – Whisky Rye Double Brown Porter – Browar Brokreacja ( 16° BLG, 6,3% alk.) – Brown Porter w wersji dla fanów torfu, whisky i dymu z ogniska. Piwo bogate w nuty czekolady i świeżo mielonej kawy. Piwo, które bardzo poszerza horyzonty i albo je pokochasz albo będziesz szukał swoich smaków w innych stylach, ale na pewno docenisz jego całokształt.

Jimmy Porter – Porter Bałtycki – Browar Hopium (24,5° BLG, 11% alk.) – Piwo, które jest hołdem dla piwowarskiego skarbu Polski – porteru bałtyckiego. Mocne, esencjonalne, treściwe z umiarkowaną słodyczą i wyraźnie zaznaczoną słodowością, która w smaku i zapachu przypomina lekko przypieczoną skórkę od chleba. Ponadto sporo nut owocowych, w tym śliwek i wiśni oraz intensywne kakao.

Imperator Bałtycki – Porter Bałtycki –  Browar Pinta (24,7° BLG, 9,1% alk.) – Piwo, które na przestrzeni ostatnich lat stało się jednym z wyznaczników stylu jakim jest porter bałtycki. Aromat zdominowany przez intensywną gorzką czekoladę, kakao i kawę oraz lżejsze nuty suszonych owoców. Alkohol jest wyczuwalny i szlachetnie rozgrzewa przełyk

Nitro Generation #1 – Smooth Dry Stout – Browar Maryensztadt (11° BLG, 4,2% alk) – Piwo, które zostało stworzone na Wyspach Brytyjskich, a największą popularnością cieszy się w Irlandii. W aromacie sporo kawy i czekolady oraz pralin i przypieczonego chleba. Ciekawostką jest fakt, że piwo zostało nasycone azotem, dlatego warto je przelać do szkła by podziwiać efekt nitro. Finisz je palony, wytrawny, a piwo samo w sobie jest bardzo lekkie.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność
  • ...
  • Różne
  • różne%
  • °
  • 500ml

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.