Wyjątkowy zestaw czterech imperialnych stoutów leżakowanych 11 miesięcy w beczkach dębowych po różnych alkoholach: whisky Laphroaig, bourbonach oraz winie. Dzięki temu piwa nabrały charakteru oraz nut wanilii i kokosa. Jest to idealny zestaw prezentowy w skład którego wchodzą najbardziej ekskluzywne trunki Browaru Golem, w tym niezwykle rzadkie piwo Tiferet, leżakowane w beczce po czerwonym winie szczepu Rioja. Coś dla prawdziwego konesera!
Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku
Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.
Oświadczam, zapoznałem się z warunkami regulaminu, upoważniam firmę kurierską do odbioru towaru w moim imieniu w sklepie stacjonarnym i biorę na siebie odpowiedzialność za odbiór zakupionego Towaru przez osobę pełnoletnią.
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaPolityka prywatności