Zestaw Golem Sour

Golem

46,75 
cena dla klubowiczów: 42.5 zł

Brak w magazynie

Zestaw 5 piw kwaśnych z Browaru Golem na czele z najnowszym premierowym piwem Macuiltochtli – meksykańskim Gose na wędzonych słodach. Dodatkowo w zestawie znajduje się firmowe szkło browaru.

MACUILTOCHTLI

Macuiltochtli czyli aztecki bóg rozpusty, hulanek i pijaństwa. Do piwa trafiło aż 2,3g soli na litr trunku. Zasyp w dużej mierze opiera się o słód wędzony dębem co stanowi zdecydowaną odskocznię od tradycyjnych piw w tym stylu. Jakby tego było mało do piwa trafiła spora dawka kwaśnego soku z limonki. Piwo przelej do wysokiej szklanki na pszeniczniaki. W smaku wyczujesz charakterystyczną słoność. Piwo jest rześkie, orzeźwiające i świetnie pijalne. Jest to w dużej mierze zasługa bakterii, których metabolitem jest kwas mlekowy.

MILLION DOLLAR PIE

Niezwykle świetnie zbalansowany Pastry Sour z Browaru Pinta. W aromacie wyczujesz owocowy mix wiśni i mandarynki. Piwo koniecznie przelej do niezobowiązującego szkła. W smaku sporo orzeźwiającej, owocowej kwaśności skontrowanej słodyczą pochodzącą od cukrów resztkowych i maltodekstryny. Piwo ma puszystą i kremową teksturę. Jest świetnie pijalne, rześkie! Sprawdzi się w upalne dni!

GRANNY’S PIE

Bezkompromisowy Pastry Sour z dodatkiem wiśni i rabarbaru. Aromat zdominowany przez wspomniane owocowe dodatki. Piwo najlepiej przelej do szkła sensorycznego, aby podkreślić nie tylko wygląd ale i profil aromatyczny. Smak opiera się głównie na solidnej dawce owoców i słodyczy. Orzeźwiającą kontrę zapewnia stonowana dawka kwaśności pochodząca od dodatku kwasu mlekowego. Goryczka na bardzo niskich poziomach natężenia. Tekstura trunku jest oblepiająca, gładka i aksamitna. Piwo będzie świetnym dodatkiem do owocowego deseru.

CRISPY TART

Kolejny bardzo ciekawy Pastry Sour z Browaru Golem. Tym razem piwowarzy zdecydowali się na dodatek brzoskwini i rabarbaru. Dzięki temu nie tylko aromat, ale również profil smakowy jest do granic owocowy. Piwo atrakcyjnie prezentuje się przelane do pokala na wysokiej nóżce. Solidna dawka słodyczy skontrowana została przez orzeźwiającą kwaśność. Tekstura piwa jest gładka, puszysta i aksamitna co owocuje świetną pijalnością.

LET’S GET READY TO CRUMBLE

Niewiarygodnie soczysty Pastry Sour w wykonaniu Browaru Golem. Co ciekawe piwo jest pozbawione laktozy, a cała słodycz bierze się z dodatku maltodekstryny. Piwowarzy pokusili się o dodatek mandarynki i brzoskwini. Piwo jest do granic owocowe zarówno w smaku jak i aromacie. Piwo posiada gładką, puszystą i kremową teksturę. Dzięki niskiej zawartości alkoholu idealnie sprawdzi się w letnie upały w celu ugaszenia pragnienia. Dobrym szkłem do takiego trunku będzie pokal na wysokiej nóżce.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność
  • Golem
  • Pastry Sour
  • różne%
  • °
  • 500ml

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.