Zestaw Hoplala Mocniejszy

Hoplala

57,00 
cena dla klubowiczów: 51.82 zł

Brak w magazynie

Lubicie spotkania OFF i ON-LINE? Mamy na to sposób! Dziewczyny z browaru Hoplala stworzyły cudowny zestaw na te przyjemne chwile w towarzystwie bliskich. Dodatkowo szukajcie niespodzianki – zaczepne I love tattoos ma w sobie coś ponad smak dunkela korzennego – szukajcie na etykiecie! Do zestawu dorzucamy zupełnie za free szkło w postaci pięknej, mieszczącej całe 0,5 litra, szklanki typu harmony.

PSZEKULTURALNA
American Weizen to styl, który zyskuje coraz większą popularność. Aromat zdominowany przez nowofalowe akcenty chmielowe. W tle przebijają się bananowo-goździkowe produkty pracy weizenowych szczepów drożdży. W smaku lekko, orzeźwiająco i pijalnie. Goryczka na średnim poziomie natężenia stanowi zaledwie akcent w bujnym profilu. Podbudowa słodowa również nie daje o sobie zapomnieć i przejawia się w postaci zboża, chleba i herbatników.

PERFEKCYJNA PANI DOMU
Wszyscy na pewno słyszeliście o hucznym Oktoberfest odbywającym się w Niemczech. Jeśli nie macie możliwości być obecnym na tej imprezie Perfekcyjna Pani Domu będzie idealną propozycją. Jest to piwo w stylu Oktoberfest Lager dzięki któremu możecie przenieść się w świat bawarskiego święta. Aromat za sprawą chmielu Hallertauer Mittelfruh jest wyraźnie korzenny, ziołowy z delikatną nutką kwiatowości. Piwo przelej do tradycyjnego kufla z grubego szkła i czuj się jak na Oktoberfest!

ŁADNIE DZIŚ WYGLĄDASZ
Świetny balans to słowo, które określa aromat tego piwa. Wyczujesz zarówno wyraźną biszkoptowo-herbatnikową podbudowę słodową z ziołowym dopełnieniem chmielowym. Piwo najlepiej przelej do tradycyjnego kufla z grubego szkła. Posiada jasną barwę oraz drobnopęcherzykową i trwałą czapę piany, która oblepia szkło. W smaku szlachetna ziołowa goryczka nadaje piwu odpowiedni charakter. Piwo jest rześkie i orzeźwiające. Będzie idealną propozycją na lato!

I LOVE TATTOOS
Dunkel Korzenny Alkohol 6% Ekstrakt 15 – Kompozycja słodów karmelowych, miodu i przypraw korzennych, to sposób na długie, mroźne wieczory.

DARLING, I LOVE YOU
Czarna porzeczka plus nowofalowe chmiele daje nic innego jak świetne połączenie. Aromat jest prezentacją wspomnianych składowych. W smaku średnia goryczka stanowi odpowiednią kontrę do wyraźnej chmielowo-porzeczkowej owocowości. Piwo najlepiej przelej do pokala, który uwydatni aromat oraz podkreśli walory wizualne. Darling, I love you smakuje jeszcze lepiej w połączeniu z tortem owocowym.

KOTKU, WRÓCĘ PÓŹNIEJ
Klasyka nigdy nie wychodzi z mody! Lekkie piwo górnej fermentacji w stylu IPA to pomysł na udany wieczór w gronie znajomych.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność
  • Hoplala
  • różne
  • różne%
  • °
  • 500ml

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.