Zestaw India Pale Ale z Piwne Podziemie

Piwne Podziemie

53,50 
cena dla klubowiczów: 48.64 zł

Brak w magazynie

Wyjątkowe Premiery z browaru Piwne Podziemie. W zestawie otrzymujemy soczyste orzeźwienie za sprawą czterech najświeższych India Pale Ale. Na nas zarówno projekty etykiet jak i zawartość zrobiły nie małe wrażenie.
Amnesia – DDH Double IPA – świeżutka, bo rozlana dosłownie wczoraj i przywieziona wprost do nas, podwójnie chmielona, podwójna IPA o mocarnym ekstrakcie 20 BLG i 8.2% alk. Dzięki Darek Piecuch za tak sprawne zorganizowanie tej prapremiery.
Double EGO – North East Double IPA – piwo o bardzo złożonym charakterze. Dwie twarze tego uwarzonego rzemieślniczo piwa o ekstrakcie 20 BLG i 8,2% alk. zapewniają głównie chmiele. Pierwsza o łagodnym charakterze gwarantuje nam soczystość i owocowość, a druga bardziej drapieżna dogodzi naszym kubkom smakowym swoją wyważoną goryczką.
California Banger Vol 3. – California IPA Falconer’s Flight, czyli IPA 15BLG i 6,7% alk. Dzięki mieszance aż siedmiu sprawdzonym odmianom chmielu: Cascade, Centennial, Chinook, Citra, Cluster, Columbus i Crystal oraz dodatku eksperymentalnych odmian chmielu, tworzy wyjątkowe piwo. Chmiele odgrywają w nim dualna rolę, tworząc przyjemną goryczkę oraz wnosząc do piwa nuty owoców tropikalnych, cytrusów, limonki, mango, melona, marakui, papai, ananasa.
Chmielokrata Vic Secret – Hop Heavy IPA – Citra, Mosaic, Sabro, Vic Secret. 15 BLG zamieniło się w 5.8% alk, a wszystko zamknięte w prześlicznej puszce. Fuzja smaków i aromatów oraz niezwykła pijalność tego piwa sprawi, że jedno może Ci nie wystarczyć.
  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.