Zestaw Lambików Ze Szkłem Lindemans

Brouwerij Lindemans

78,00 
cena dla klubowiczów: 70.91 zł

Brak w magazynie

Przedstawiamy Wam zestaw pięciu piw wraz ze szkłem z belgijskiego Browaru Lindemans. Znajdziecie tutaj niesamowicie ciekawy przekrój począwszy od klasycznego blendu lambików dojrzałych i młodych czyli Gueuze przez Faro powstające w wyniku połączenia lambika z cukrem kandyzowanym, a kończąc na owocowych wariacjach z maliną, czarną porzeczką i jabłkiem i truskawką. Do zestawu dołączona jest elegancka szklanka idealnie pasująca do wszystkich piw w zestawie jak również do niezobowiązujących, lekkich i orzeźwiających stylów. 

 

Lindemans Faro – Faro powstaje przez połączenie piwa Lambic z cukrem kandyzowanym. To napój bardzo orzeźwiający o intrygującym smaku słodko-kwaśnym.

 

 

Lindemans Gueuze – Piwo to powstaje w wyniku połączenia dojrzałego i młodego piwa lambic. Stary lambik dostarcza aromat i smak, natomiast młody – cukier pozwalający na kontynuowanie fermentacji. 

 

Lindemans Cassis – Kolejna z interpretacji lambika. Tym razem za dodatek posłużyła czarne porzeczki. Cukier zapewni słodkie doznania. 

 

Lindemans Frambiose – receptura ta została opracowana pod koniec lat 70. Piwo otrzymuje się w wyniku spontanicznej fermentacji, a jego produkcja odbywa się wyłącznie w okolicach Brukseli. Dodatek owocowy stanowi spora poracja malin.

 

Lindemans Apple – Piwo koloru jasno żółtego, o drobnej pianie która pozostawia małą, białą warstwę na wierzchu piwa. W zapachu jak i w smaku wyczuwalne nuty jabłkowe.

 

Lindemans Strawbery – Pierwszy nowy, owocowy Lambic browaru Lindemans od ponad dekady. Wybór truskawki, jednego z najbardziej szlachetnych owoców, był prosty: jest ona idealnym połączeniem słodyczy i kwaśności. Receptura została opracowana z myślą o rynku amerykańskim.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.