Zestaw Lambików Ze Szkłem

Brouwerij Lindemans

60,40 
cena dla klubowiczów: 54.91 zł

Brak w magazynie

Przedstawiamy Wam zestaw pięciu piw wraz ze szkłem z belgijskiego Browaru Lindemans. Znajdziecie tutaj niesamowicie ciekawy przekrój począwszy od klasycznego blendu lambików dojrzałych i młodych czyli Gueuze przez Faro powstające w wyniku połączenia lambika z cukrem kandyzowanym, a kończąc na owocowych wariacjach z wiśnią, czarną porzeczką i brzoskwinią. Do zestawu dołączona jest elegancka szklanka idealnie pasująca do wszystkich piw w zestawie jak również do niezobowiązujących, lekkich i orzeźwiających stylów.

Lindemans Faro – Faro powstaje przez połączenie piwa Lambic z cukrem kandyzowanym. To napój bardzo orzeźwiający o intrygującym smaku słodko-kwaśnym.

Lindemans Gueuze – Piwo to powstaje w wyniku połączenia dojrzałego i młodego piwa lambic. Stary lambik dostarcza aromat i smak, natomiast młody – cukier pozwalający na kontynuowanie fermentacji.

Lindemans Kriek – Najpopularniejszy z owocowych wariacji lambików. Jest połączeniem wiśni oraz akcentów lambika. Dosłodzenie cukrem zapewnia kontrę do kwaśności.

Lindemans Cassis – Kolejna z interpretacji lambika. Tym razem za dodatek posłużyła czarne porzeczki. Cukier zapewni słodkie doznania.

Lindemans Pecheresse – Brzoskwinia świetnie wkomponowała się w profil lambika. Piwo jest niezwykle ciekawe pod kątem aromatycznym. Cukier zapewnia słodycz w odczuciu w ustach.

 

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.