Zestaw Na Dzień Kobiet #2

64,00 
cena dla klubowiczów: 58.18 zł

Brak w magazynie

 

1.    Pszekulturalna – Browar Hoplala
American Weizen, czyli nachmielone nowofalowymi odmianami chmieli zza wielkiej wody, piwo z charakterystycznymi nutami dla pszeniczniaków: bananami i goździkami. Subtelnie lekkie, bardzo pijalne i solidnie orzeźwiające. W smaku wyczujemy dobrze zaznaczoną goryczkę, która jednak niczego w tym piwie nie przysłania. Ponadto solidna porcja herbatników, zbożowości i chleba, które zawdzięcza starannej selekcji słodów. Idealne na walentynkowy wieczór. 12 BLG i 5% alkoholu.

2.    Paris Syndrome 2 – Browar Brokreacja
Piwo w stylu, które zdominowało polski kraft w 2020 roku, czyli Pastry. A konkretniej Imperial Pastry Stout. Propozycja Brokreacji charakteryzuje się mocarnym ekstraktem (32 BLG), który pracowite drożdże zamieniły w trunek o mocy 9,7% alkoholu. Aromat wyraźnie czekoladowo-kawowy, sprawiający wrażenie treściwego deseru. Dodatek ekstraktu wanilii spotęgował tylko intensywność i bogactwo doznań w tym piwie. W smaku słodkie, lecz nieprzesadnie. W trakcie degustacji bez trudu odkryjemy smaki kojarzone z dobrej jakości kawą, czekoladą, rodzynkami, melasą czy suszonymi owocami. Choć alkohol jest wyczuwalny, tak nie jest on nachalny, a bardziej szlachetnie rozgrzewający. Polecane do powolnego delektowania się lub jako integralny dodatek do deserów.

3.    Jadwisia Król – Browar Monsters
Royal Milk Stout z dodatkiem wanilii burbońskiej. Piwo choć zawiera 7,5% alkoholu (przy ekstrakcie 22 BLG) wydaje się być lekkie, niezwykle pijalne, a alkohol starannie ukryty. W składzie znajdziemy laktozę, która podbija odczucie czekoladowości, a wspomniana wanilia jest dobrze wyczuwalna, ale nienachalna i tylko wzbogaca doznania sensoryczne. Dociekliwy nos odnajdzie w tym stoutcie przyjemne nuty kawowe i palone oraz suszone śliwki. Całość została zapakowana w puszkę o bardzo ciekawej szacie graficznej by już od samego początku dotrzymać obietnicy przyjemnej degustacji.

4.    Bratnia Dusza – Browar Za Miastem x Browar Recraft
Kooperacyjne piwo dwóch szanowanych polskich browarów rzemieślniczych w stylu Imperial American Stout o mocy 7,8% alkoholu. Aromat intryguje nietuzinkowym połączeniem czekoladowości oraz cytrusowości z delikatną domieszką słonecznika. W smaku przesiąknięte jest wyraźnymi akcentami palonych słodów i chmielowością, które w sposób wyrachowany współpracują ze sobą i uzupełniają się nawzajem. Walentynkowy foodpairing tego piwa pasować będzie jako dodatek do ostrych potraw.

 

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność
  • ...
  • różne
  • różne%
  • °
  • 500ml

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.