Zestaw Nepomucen Klasyczny II

Nepomucen

69,50 
cena dla klubowiczów: 63.18 zł

Brak w magazynie

Browar Nepomucen to niewątpliwie ścisła czołówka polskiego kraftu, który regularnie zaskakuje nas nowymi, ciekawymi wypustami. Jakkolwiek warto śledzić premiery browaru, które regularnie pojawiają się w naszym sklepie, tym razem polecamy odświeżyć sobie klasyczne pozycje. Przed Wami druga wariacja, którą przygotowaliśmy. W zestawie otrzymujecie 7 piw oraz piękny pokal firmowy Nepomucena.

HIGHWAY
Nepomucen przybył żeby uraczyć nas swoim Hazy India Pale Ale podwójnie chmielonym na zimno najlepszymi nowofalowymi odmianami. Wyczujesz ogromne ilości owoców tropikalnych takich jak mango, marakuja i papaja. Jest również sporo białych owoców, winogron oraz delikatna nutka nafty. Smak jest kwintesencją soczystości i tropikalnego charakteru owoców. Delikatna goryczka wspiera piwo jedynie w tle a całość stanowi jedną, spójną kompozycję o wyjątkowych właściwościach orzeźwiających i genialnej pijalności.

LABIRYTM
Browar Nepomucen przyzwyczaił nas do świetnych piw mocno chmielonych. Polecamy tradycyjną American Pale Ale do produkcji której użyto chmieli: Centennial (USA), Chinook (USA), Mosaic (USA), Citra (USA), Phoenix (UK). Dzięki temu aromat jest niezwykle kompleksowy i wyraźny. Drożdże US-05 zadbały o to by profil piwa był stosunkowo czysty. Trunek idealnie pasuje do sałatek.

ACIDO
A co powiecie na kwaśnego Saisona? Dodatek aroni i czarnej porzeczki wprowadza jeszcze więcej rześkości i orzeźwienia. Dzięki użytej pszenicy podczas zacierania piwo posiada gładką i gęstą teksturę. Najlepiej przelej je do wysokiego, smukłego szkła co podkreśli walory wizualne. Idealnie komponuje się z potrawami opartymi o pikantnego kurczaka.

PELICAN 2.0
Jest to niemiecka pszenica z dodatkiem marakui. W profilu aromatycznym oprócz wspomnianego dodatku wyczujesz bananowe estry oraz goździkowe fenole. W smaku piwo jest lekkie, rześkie i orzeźwiające. Ponownie dobrze zaznaczone produkty niemieckich szczepów drożdży, którym towarzyszy mango. Piwo ma gładką i aksamitną teksturę za sprawą słodu pszenicznego. Najlepiej przelej je do wysokiego szkła na piwa pszeniczne.

PELICAN
A co powiecie na połączenie Hefeweizena z sporą ilością mango i moreli? Wynikiem tego jest niespotykanie owocowy trunek, ponieważ owocowe dodatki wspierane są przez równie owocowe metabolity specjalnie wyselekcjonowanych niemieckich szczepów drożdży. W smaku niska goryczka oraz dużo, dużo owocowej słodyczy. Piwo jest naprawdę nieprzyzwoicie owocowe! Trunek najlepiej przelej do szkła, aby uwydatnić walory wizualne.

BE CAREFUL
Browar Nepomucen wypuszcza imperialną wersję Juicy Sour z jagodą i jeżyną. Aromat to parada produktów ubocznych fermentacji bakteriami Lactobacillus. Wyczujesz cytryny, jabłka i jogurt. Piwo dobrze zaprezentuje się w wysokiej, smukłej szklance do piw pszenicznych. Za sprawą swojej barwy oraz niskiej ale trwałej piany piwo prezentuje się bardzo smakowicie. W smaku bardzo soczyście i owocowo. Bez najmniejszego problemu rozpoznasz smak charakterystyczny dla jagody i jeżyny.

JOSE SANGRIA GOSE
Browar Nepomucen prezentuje nam Gose z dodatkiem brzoskwiń, jabłek, czerwonych pomarańczy i cytryn. W aromacie bardzo subtelnie, zdominowany został przez wieloowocowość. Piwo świetnie prezentuje się w szkle do Weizenów, a to za sprawą swojej jasnozłocistej barwy, oraz wysokiej i trwałej czapie piany. W smaku królują owoce, które są idealnie kontrowane z jednej strony kwaśnością, a z drugiej słonym muśnięciem. Trunek cechuje się świetnym balansem. Jose jest niezwykle orzeźwiające i wyśmienicie pijalne, nawet nie zorientujesz się kiedy zniknie ze szkła. Warto mieć kilka butelek w swojej lodówce przed nadchodzącymi upałami.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.