Zestaw Nepomucen Nowofalowy #3

Nepomucen

97,60 
cena dla klubowiczów: 88.73 zł

Brak w magazynie

Browar Nepomucen to niewątpliwie ścisła czołówka polskiego kraftu, który regularnie zaskakuje nas nowymi, ciekawymi wypustami. Tym razem prezentujemy trzecią, odsłonę nowofalowego zestawu, który przygotowaliśmy dla Was wraz z browarem. W pakiecie otrzymujecie 7 piw oraz piękny pokal firmowy Nepomucena.

NEVER LOOK BACK AGAIN

Niewiarygodnie aromatyczna West Coast IPA z Browaru Nepomucen. Wyczujesz czerwone pomarańcze, grejpfruty i limonki. W tle przebija się sosnowa żywiczność. Piwo koniecznie przelej do szkła dedykowanego takim stylom. IPA glass uwydatni aromat oraz podkreśli walory wizualne. W smaku solidna dawka chmielowej goryczki. Finisz wytrawny, cytrusowy. Piwo w szlachetny sposób ukazuje właściwości nowofalowych chmieli.

MEET OUR FRIENDS 05 ZIEMIA OBIECANA

Piwo w stylu Imperial Hazy IPA podwójnie chmielona na zimno odmianami: Enigma, Galaxy i Vic Secret. Piwo w aromacie jest do granic owocowe, chmiel zrobił świetną robotę. Koniecznie przelej je do IPA glass aby podkreślić walory wizualne i aromatyczne. W smaku goryczka na średnim poziomie natężenia stanowi wyrachowaną kontrę do solidnej podbudowy słodowej. Tekstura gładka i aksamitna nadaje piwu odpowiednio dobrą pijalność. Jest rześko i orzeźwiająco!

LOVELAS

Browar Nepomucen prezentuje nam lubiane Triple Forest India Pale Ale w nowej pojemności 500ml. Aromat zaskoczy Cię swoją intensywnością. Na pierwszym planie leśne akcenty świerka, sosny i żywicy. W tle pojawiają się owoce tropikalne. Piwo najlepiej przelać do IPA Glass, ponieważ została tak zaprojektowana, by uwydatnić walory aromatyczne i wizualne. Korona piwa jest w tym przypadku wysoka, drobnopęcherzykowa i trwała. W smaku solidna goryczka, która stanowi wyrachowaną kontrę do słodowej podbudowy. Podobnie jak w aromacie wyczujesz sporo leśnych posmaków, a w tle owoce tropikalne. Piwo jest wysoce pijalne i orzeźwiające. Warto zaopatrzyć swoją lodówkę w tą pozycje, na nadchodzące upalne dni.

ART. +40 KVEIK DIPA

Kolejna odsłona serii Art. z Browaru Stu Mostów. Jest ona wyjątkowa o tyle, że po raz pierwszy do tej serii browar zaprosił znajomych piwowarów z Nepomucena do współpracy. Fermentowana w wysokich temperaturach drożdżami Kveik nadającymi piwu bardzo charakterystyczny owocowo-ziołowy charakter. Piwo koniecznie przelej do szkła dzięki któremu uwydatnisz walory wizualne i aromatyczne. W smaku solidna dawka goryczki. Pojawiają się również owocowe deskryptory pochodzące od chmielu. Piwo jest rześkie i niesamowicie pijalne.

ROYAL MA-NOI

Niewiarygodnie soczysty Imperial Pastry Sour z dodatkiem brzoskwini, mango, marakui i wanilii. W aromacie dominacja wspomnianych dodatków. Piwo koniecznie przelej do pokala co podkreśli atrakcyjną barwę i trwałą koronę piwa. W smaku świetny balans pomiędzy słodyczą i kwaśnością. Piwo ma w sobie dużo rześkości i orzeźwienia. Jest wyraźne soczyste, a jego tekstura posiada gładki i puszysty charakter. Dobrym dodatkiem do takich piw są kwaśne owoce.

CRAZY LINES #04

Black IPA w wykonaniu Browaru Nepomucen. Aromat przesiąknięty czekoladą, cytrusami z minimalnym akcentem słonecznika. Użyte chmiele to: Galaxy, Mosaic i Simcoe. Piwo warto przelać do szkła aby uwydatnić walory wizualne i aromatyczne. W smaku poczujesz odpowiednio wyrachowaną współpracę pomiędzy akcentami palonych słodów i chmielowością. Piwo jest dobrze zbalansowane co za tym idzie kompleksowe i wielowymiarowe. Będzie idealną propozycją dla osób, które nie mogą się zdecydować pomiędzy jasnym i ciemnym piwem.

FROM THE WOODLAND

Browar Nepomucen słynie z świetnych piw z dodatkiem igliwia leśnego. Tym razem wybór padł na Pilsa uwarzonego w oparciu o chmiele Marynka i Lubelski. Aromat składa się głównie z ziołowo-korzennej chmielowości oraz herbatnikowej słodowości z żywicznym wykończeniem. Piwo najlepiej przelej do tradycyjnego kufla z grubego szkła. Smak również charakteryzuje się dobrym balansem. Korzenna goryczka w wyrachowany sposób kontruje solidną słodową podbudowę. Igliwie nie daje o sobie zapomnieć. Piwo będzie idealną propozycją na grilla.

 

 

 

 

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.