Zestaw Nepomucen Nowofalowy #4

Nepomucen

53,50 
cena dla klubowiczów: 48.64 zł

Brak w magazynie

Browar Nepomucen to niewątpliwie ścisła czołówka polskiego kraftu, który regularnie zaskakuje nas nowymi, ciekawymi wypustami. Tym razem prezentujemy trzecią, odsłonę nowofalowego zestawu, który przygotowaliśmy dla Was wraz z browarem. W pakiecie otrzymujecie 4 piwa oraz piękny pokal firmowy Nepomucena.

LOVELAS

Browar Nepomucen prezentuje nam lubiane Triple Forest India Pale Ale w nowej pojemności 500ml. Aromat zaskoczy Cię swoją intensywnością. Na pierwszym planie leśne akcenty świerka, sosny i żywicy. W tle pojawiają się owoce tropikalne. Piwo najlepiej przelać do IPA Glass, ponieważ została tak zaprojektowana, by uwydatnić walory aromatyczne i wizualne. Korona piwa jest w tym przypadku wysoka, drobnopęcherzykowa i trwała. W smaku solidna goryczka, która stanowi wyrachowaną kontrę do słodowej podbudowy. Podobnie jak w aromacie wyczujesz sporo leśnych posmaków, a w tle owoce tropikalne. Piwo jest wysoce pijalne i orzeźwiające. Warto zaopatrzyć swoją lodówkę w tą pozycje, na nadchodzące upalne dni.

ART. +40 KVEIK DIPA

Kolejna odsłona serii Art. z Browaru Stu Mostów. Jest ona wyjątkowa o tyle, że po raz pierwszy do tej serii browar zaprosił znajomych piwowarów z Nepomucena do współpracy. Fermentowana w wysokich temperaturach drożdżami Kveik nadającymi piwu bardzo charakterystyczny owocowo-ziołowy charakter. Piwo koniecznie przelej do szkła dzięki któremu uwydatnisz walory wizualne i aromatyczne. W smaku solidna dawka goryczki. Pojawiają się również owocowe deskryptory pochodzące od chmielu. Piwo jest rześkie i niesamowicie pijalne.

ROYAL MA-NOI

Niewiarygodnie soczysty Imperial Pastry Sour z dodatkiem brzoskwini, mango, marakui i wanilii. W aromacie dominacja wspomnianych dodatków. Piwo koniecznie przelej do pokala co podkreśli atrakcyjną barwę i trwałą koronę piwa. W smaku świetny balans pomiędzy słodyczą i kwaśnością. Piwo ma w sobie dużo rześkości i orzeźwienia. Jest wyraźne soczyste, a jego tekstura posiada gładki i puszysty charakter. Dobrym dodatkiem do takich piw są kwaśne owoce.

LIKE A FOREST

Polubiliście piwa Browaru Nepomucen z dodatkiem igliwia. Tym razem mamy doczynienia z Hazy APĄ. Aromat do granic przesiąknięty żywicznością, cytrusami i tropikami. Piwo warto przelać do IPA glass, która podkreśli walory wizualne i aromatyczne. W smaku ponownie pojawia się sporo igliwa, które odpowiada za niesztampowy charakter. Goryczka na średnim poziomie natężenia stanowi odpowiedni balans do podbudowy słodowej. Piwo idealne sprawdzi się podczas leśnych spacerów.

 

 

 

 

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.