Zestaw Palatum

Palatum

71,70 
cena dla klubowiczów: 65.18 zł

Brak w magazynie

Przedstawiamy Wam bardzo intrygujący zestaw różnorodnych piw ze stołecznego Browaru Palatum. Wszystkie rzemieślnicze pozycje w zestawie Kraft Klub x Browar Palatum, są autorstwa Łukasza Kojro i jego zespołu. Znajdziemy tutaj rzadko spotykane interpretacje takich stali jak belgijski Quadrupel czy staroniemieckie Gose, i to w wersji imperialnej! Nie brakuje również klasycznych przedstawicieli piwnej rewolucji w Polsce, czyli piw w stylu IPA, zarówno tych „soczkowych”, jak i przepełnionych charakterną goryczką West Coastów. Do każdego zestawu dokładamy limitowaną szklankę Browar Palatum.

Kiwi & Passion Fruit – Jungle Boogie Vol.3 – Imperial Tropical Gose (18° BLG, 7,2% alk) – Imperialna interpretacja staroniemieckiego stylu GOSE autorstwa Browaru Palatum. Dodatkiem owocowym są tutaj kiwi oraz marakuja. Piwo jest zakwaszane bakteriami kwasu mlekowego, dzięki czemu będzie bardzo orzeźwiające, a sól dopełnia izotoniczne właściwości tego piwa. Rześkie, orzeźwiające i kwaśne.

Primus – West Coast India Pale Ale (Citra & Mosaic) –  (14,5° BLG, 6,3% alk) – Klasyczna West Coast IPA, czyli propozycja, dla tych, którzy tęsknią za wytrawnością i goryczką w piwach typu India Pale Ale. W aromacie moc pomarańczy, grejpfrutów oraz limonki i liczi. Goryczka mocna, szlachetna, wysoka, ale nie zalegająca dzięki czemu piwo jest lekkie i przyjemne w odbiorze.

Backspace – Hazy DDH IPA(16,6° BLG, 7,1% alk) – Owocowa bomba w aromacie? Bardzo proszę. Piwo oferuje moc cytrusów: cytryn, limonki, grejpfrutów, ale również moreli. Trunek jest mętny, a piana po przelaniu do szkła będzie trwała. Goryczka w tym piwie jest stosunkowo niska, dzięki czemu mocno wzrasta jego pijalność.

Lucid Dream – Hazy Double India Pale Ale – (7,6% alk) – Podwójna wersja mętnej India Pale Ale, chmielona odmianami Simcoe oraz Centennial, które wniosły do piwa bujny profil cytrusów i owoców tropikalnych. Goryczka bardzo solidna, nadająca piwu charakteru.

Father Abbot – Belgian Quadrupel (11% alk) – Piwo w stylu belgijskim, które śmiało można nazwać mocarnym. Aromat to głównie estry morelowe oraz brzoskwiniowe, a także pieprzne fenole, które pochodzą od belgijskich drożdży. Podbudowa słodowa tego Quadrupla to moc herbatników, biszkoptów i orzechów. Alkohol szlachetnie rozgrzewa przełyk. Piwo z browaru Łukasza Kojro, choć posiada 11% alkoholu, to jest bardzo pijalne, alkohol dobrze się w tym piwie ułożył.

Szklanka Gratis

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność
  • Palatum
  • różne
  • różne%
  • °
  • 500ml

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.