Zestaw PINTA 4+4

Pinta

99,00  89,00 
cena dla klubowiczów: 80.91 zł

Brak w magazynie

Przed Wami limitowany pakiet piw z Browaru PINTA. Zestaw składa się z 4 piw butelkowych z klasycznej linii browaru, czyli znakomita okazja aby odświeżyć sobie te legendarne już pozycje, a także 4 puszek, wsród których znajdziecie długo oczekiwaną kooperację browarów PINTA i Maltgarden. Jest to być może jedyna okazja żeby zdobyć wspomniane blend dwóch imperialnych stoutów i cały zestaw w bardzo atrakcyjnej cenie.

VANILLA MORE COCOA MORE COFFEE MORE MAPLE – kooperacja browarów PINTA i Maltgarden krok drugi. Dwa imperialne stouty z różnymi dodatkami – uwarzone wg wspólnej receptury, a później połączone i doprawione kawą oraz syropem klonowym dla spotęgowania doznań.

HOPPY CREW: CAN I TRY? – Na etykiecie tego piwa: „Bartek docenia wyrazistość chmielu z Yakima Chief Hops”. Niewiarygodnie ciężki ładunek chmielu jaki został zastosowany w tym piwie zaowocował niezwykle wyraźnym i kompleksowym aromatem. Citra to cytrusy i owoce tropikalne. Sabro podbija kokosa i limonkę. Odmiana Idaho 7 to wątek owoców pestkowych i delikatna nuta sosny. Za fermentacje odpowiada szczep Wyeast 1318 London Ale III. W smaku pojawia się solidna dawka goryczki jak na podwójną IPE przystało. Tekstura piwa gładka. Wyczujesz również charakterystyczne ale przyjemne rozgrzewanie alkoholowe.

HOPPY CREW: ARE YOU SURE? – Podwójna IPA z Browaru PINTA. Trzeba przyznać, że etykieta jest bardzo ciekawa! ,,Na zdjęciu Paweł upewnia się, że wszystko poszło po jego myśli”. Profil piwa jest odzwierciedleniem użytych chmieli: Mosaic, wnosi nuty owoców tropikalnych i nafty. Simcoe wzmacnia tropikalny profil piwa i dodaje żywicznego charakteru. Galaxy uzupełnia smak i aromat o białe owoce. W smaku jak na styl przystało solidna dawka goryczki owiana wspomnianymi już deskryptorami pochodzącymi od chmielu. Piwo ma delikatnie rozgrzewający charakter. Najlepiej przelej je do IPA glass aby jeszcze lepiej poznać ten bujny aromat.

KWAS RHO – Pierwszy Sour Ale uwarzony w Browarze w Wieprzu z dodatkiem winogron. Dodane odmiany to Johanniter i Seyval Blanc, które stanowią aż 30% trunku. Aromat dzięki temu jest wyraźnie owocowy i nadaje piwu rześki charakter. Piwo najlepiej przelej do klasycznego pokala. W smaku solidna dawka kwaśności wprowadza dużo orzeźwienia. Ponownie owoce są wyraźnie zaznaczone dzięki czemu trunek jest kompleksowy. Piwo idealnie sprawdzi się w upalne dni! Dobrym dodatkiem mogą być lody owocowe.

ATAK CHMIELU – Tego piwa nie musimy przedstawiać nikomu. Jest ikoną polskiej piwnej rewolucji! Pierwsza warka została uwarzona 28 marca 2011 roku, a dwa miesiące później trafiła do sprzedaży. W aromacie wyczujesz przyjemne akcenty grejpfrutów, czerwonych pomarańczy oraz sosnowej żywiczności. W tle przebijają się herbatnikowo-biszkoptowe akcenty słodowe. W profilu smakowym solidna dawka chmielowej, szlachetnej goryczki. Ponownie wyczujesz multum owoców cytrusowych i tropikalnych pochodzących od chmielu. Piwo jest rześkie i orzeźwiające oraz świetnie pijalne. Odmiany chmieli odpowiedzialne za tak kompleksowy charakter tego trunku to: Citra, Simcoe, Cascade i Amarillo.

VIVA LA WITA – Viva la Wita z Browaru PINTA to piwo w stylu Imperial Witbier. Charakteryzuje się wyższym ekstraktem, niż w klasycznych wersjach tego typu trunków. Aromat jest bardzo orzeźwiający i zdominowany przez pracę weizenowych szczepów drożdży, czyli goździk i banan. W tle pojawiają się akcenty zbożowe. W smaku podobnie jak w aromacie sporo owocowych estrów, skontrowanych delikatną kwaśnością. Tło stanowi solidna słodowa podbudowa. Mimo wyższego ekstraktu orzeźwiający charakter pozostał. Polecamy na upalne dni, by zaspokoić pragnienie.

A JA PALE ALE – Flagowiec z Browaru PINTA. A ja pale ale to piwo uwarzone w stylu klasycznej American Pale Ale. W aromacie czerwone pomarańcze, grejpfruty oraz sosnowa żywiczność. Piwo bezwzględnie przelej do szkła, które pozwoli uwydatnić walory wizualne i aromatyczne. W smaku goryczka uplasowała się na średnim poziomie natężenia i stanowi o charakterze trunku. Ponownie wyczujesz całe spektrum owoców pochodzących do nowofalowego chmielu. Piwo jest lekkie w odbiorze oraz rześkie i orzeźwiające.

PIERWSZA POMOC – Pierwsza Pomoc z browaru Pinta to już klasyka gatunku. Lekki, klasyczny i orzeźwiający pils.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność
  • Pinta
  • różne
  • różne%
  • °
  • 500ml

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.