Zestaw PINTA Hoppy Crew

Pinta

69,75 
cena dla klubowiczów: 63.41 zł

Brak w magazynie

Prezentujemy zestaw 6 puszek z serii Hoppy Crew z Browaru Pinta. Każda z nich to solidna porcja nachmielenia (hop rate: 18-25 g/litr). Znajdziemy tu 3 soczyste, niezwykle pijalne DDH Double IPA, jedną DDH IPA oraz dwie wariacje na temat podwójnie chmielonych na zimno Pilsnerów. Nie szczędzono tu najlepszych odmian chmieli, które gwarantują bogactwo aromatów. Zapraszamy na pełną doznań smakowych podróż, którą zapewnia nam w tym zestawie Browar Pinta, dzięki zastosowaniu m.in. Citry, Sabro, Idaho 7, Mosaica, Simcoe, Galaxy, Enigmy, Azacci, Vic Secret, Motueki czy Elli. Do zestawu dokładamy gratis praktyczny, brandowany otwieracz.

Hoppy Crew: Can I Try?
Styl: DDH DIPA / Citra® / Sabro® / Idaho 7™
Piwo uwarzone we współpracy z Yakima Chief Hops™
Ekstrakt: 20,0°Plato / Alk. 8,2% obj.
Hop Rate: 25 g/litr
Pierwsza, otwierająca serię podwójnych Ipek od Pinty, uwarzona we współpracy z Yakima Chief Hops™. Ogromna ilość chmieli takich jak Citra, która wnosi do piwa niezliczone ilości cytrusów i owoców tropikalnych, Sabro, które dokłada do naszych doznań kokosa oraz limonkę, a także Idaho 7, dodająca wątek związany z nutką sosny oraz owoców pestkowych. Niezwykle przyjemne w odbiorze, którym zahipnotyzuje i oczaruje niejednego otwartego na nowe doznania piwosza.

Hoppy Crew: Are You Sure?
Styl: DDH DIPA  / Mosaic® / Simcoe® / Galaxy®
Ekstrakt: 20,0°Plato / Alk. 8,1% obj.
Hop Rate: 25 g/litr
Druga puszka w serii Hoppy Crew. Ogromne ilości chmieli – 25 gram na każdy litr tego niezwykle orzeźwiającego piwa, wnoszą odpowiednio: nuty nafty i owoców tropikalnych (Mosaic), żywiczny charakter (Simcoe) oraz aromat i smak białych owoców (Galaxy). Niezwykle pijalne!

HOPPY CREW: How It Goes?
Nazwa: PINTA Hoppy Crew: How It Goes?
Styl: DDH DIPA  / Enigma™ / Vic Secret™ / Azacca®
Ekstrakt: 20,0°Plato / Alk. 7,3% obj.
Hop Rate: 24 g/litr
Trzeci z serii, zamykający w naszym zestawie propozycje podwójnych Ipek. Browar Pinta składa nam obietnicę soczystej IPA, w której pierwsze skrzypce grają 24 g chmieli na każdy litr piwa. Całość zamknięta w 500 ml puszce. Enigma zapewni nam wątki białych owoców i porzeczki, Vic Secret dołoży do naszych doznań nutę ananasa i sosny, a Azacca całą masę owoców tropikalnych, cytrusów i żywicy.

HOPPY CREW: Where Is it?
Nazwa: PINTA Hoppy Crew: Where Is It?
Styl: DDH IPA  / Galaxy® / Sabro® / Motueka™
Ekstrakt: 16,5°Plato / Alk. 6,3% obj.
Hop Rate: 24 g/litr
Czwarta w rzędzie propozycji puszek w serii Hoppy Crew Browaru Pinta to również IPA, choć już nie podwójna (16.5° Plato, które zapewnia nam solidne 6.3% obj. alk.)  jednak nadal z ogromną ilością chmieli – 24 g/litr. Pierwsze skrzypce gra tutaj Galaxy, tworząc solidną podstawę białych owoców i marakui, kolejno Sabro, który dopełnia piwo nutą kokosa, limonki oraz cytrusów, a chmielowe trio dopełnia nam Motueka, wzbogacając tę soczystą Ipkę akcentami cytrusów, zestu i limonki.

Hoppy Crew : Is It Clean Now?  
DDH American Pilsner  / Simcoe® / Sabro®
Ekstrakt: 12,0°Plato / Alk. 5,1% obj.
Hop Rate: 18 g/litr
Absolutnie nowatorskie podejście do Pisnera. Ogromny Hop Rate w połączeniu z czystą słodową bazą charakterystyczną dla Pilsa, sprawia, że amerykańskie odmiany chmieli zaistniały w tym piwie pokazując swoje najlepsze atrybuty. Simcoe zapewnił w piwie żywiczność, nuty leśne oraz solidną ilość owoców tropikalnych, a Sabro uzupełnił je o limonkę i kokosa. Orzeźwienie, które zaintryguje niejednego fana piw klasycznych oraz nowofalowych.

Hoppy Crew: Are You There?  
Styl: DDH Oceanic Pilsner / Ella™ / Motueka™
Ekstrakt: 12,0°Plato / Alk. 5,1% obj.
Hop Rate: 18 g/litr
Drugi Pils w zestawie. Tym razem podwójnie chmielony na zimno Oceanic Pilsner. Atrakcyjność tej puszki to połączenie solidnej, lecz czystej podbudowy słodowej oraz australijskich chmieli. Ella da nam bezmiar świeżości owoców tropikalnych, cytrusów i muśnięcie kwiatowości. Natomiast Motueka to już solidne podbicie tego piwa nutami świeżego zestawu limonki i cytryny.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność
  • Pinta
  • różne
  • różne%
  • °
  • 500ml

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.