Zestaw Piwowarownia

Piwowarownia

79,50 
cena dla klubowiczów: 72.27 zł

Brak w magazynie

W zestawie, który przygotowanym przez browar Piwowarownia otrzymujecie 6 znanych i cenionych piw z dwoma piwami leżakowanymi w beczkach, czyli Kawko i Mlekosz w wersji leżakowanej po whisky Bowmore oraz Pożegnanie Korporacji po Sherry Pedro Ximenez. W zestawie mamy również najnowsze piwo browaru Szczyrzycka Strzyga nad Strzyżą oraz klasyczny kufel w prezencie od Łukasza.

Szczyrzycka Strzyga nad Strzyżą
Forest Black India Pale Ale z pewnością przyciągnie Waszą uwagę! Aromat zaskoczy Cię swoją intensywnością. Na pierwszym planie leśne akcenty świerka, sosny i żywicy. W tle pojawiają się owoce tropikalne. Piwo najlepiej przelać do IPA Glass, ponieważ została tak zaprojektowana, by uwydatnić walory aromatyczne i wizualne. Korona piwa jest w tym przypadku wysoka, drobnopęcherzykowa i trwała. W smaku solidna goryczka, która stanowi wyrachowaną kontrę do słodowej podbudowy. Podobnie jak w aromacie wyczujesz sporo leśnych posmaków, a w tle owoce tropikalne.

Pożegnanie Korporacji Pedro Ximenez Sherry
Piwo powstało z okazji pierwszych urodzin browaru, który stał się alternatywą dla korporacyjnej pracy za biurkiem. Dedykujemy je wszystkim, którzy odważnie wybierają nową drogę kariery zawodowej. Leżakowane w dębowych beczkach po whisky. Najwyższej jakości Russian Imperial Stout z płatkami wiśni.

Imperialny Kawko i Mlekosz Nu Pagadi Whisky Bowmore
Imperialna wersja nagradzanego Kawko i Mlekosza. Prawdziwa mocna kawa nadaje aromat i smak, a wanilia dodatkowo podkręca wrażenia. Prawdziwy sztos, który spędził kilka miesięcy w dębowych beczkach po Whisky Bowmore.

Blada Marija
Piwo stanowiące odpowiednik popularnego drinka „Krwawa Mary”. Receptura oparta na dużej ilości pomidorów, pieprzu i papryki jalapeno, tworzą niezapomnianą kompozycję i idealnie harmonizują z kwaskowością tej pozycji.

Chmielum Polelum
Mimo sporej goryczki Chmielum Polelum jest gładkie i pijalne. To zasługa płatków owsianych oraz cytrusowości pochodzącej od chmieli. Piwo nagrodzone Brązowym Laurem w konsumenckim w głosowaniu na najlepsze piwo Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa 2016!

Złote Rybka
Piwo w stylu Golden Ale. Historycznie już w XIX wieku używano nazwy „golden” przy bardzo jasnych IPA i bitterach.  W tym egzemplarzu wyczujecie wyraźną ziołowo-kwiatową chmielowość.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.