Zestaw Polish Craft Mafia

Maltgarden

Deer Bear

Nepomucen

59,90 
cena dla klubowiczów: 54.45 zł

Brak w magazynie

Prezentujemy zestaw stworzony z dwóch piw kooperacyjnych z serii „Polish Craft Mafia” pod patronatem browaru Deer Bear. Pierwsze piwa powstały w zacnym składzie bo z browarami Maltgarden i Nepomucen. W zestawie otrzymujecie 2×2 piwa oraz degustacyjne szkiełko Deer Bear. Sprawdźcie sami na co stać tę niebezpieczną trójkę.

Neomi – Triple NEIPA 22Plato 9,2%alk. hoprate: 22g/L – Potężne potrójne New England IPA. Kooperacja Deer Bear – Nepomucen. Do piwa oprócz płatków owsiany dodano płatki ryżowe i słód owsiany. Chmielona w kotle i na zimno naszym zdaniem najlepszymi odmianami : Citra,Galaxy,Cashmere Fermentowane drożdżami WLP 066 London Fog.

Nakano – Hazy DIPA 18 BLG / 7% alk. hoprate: 22g/l. Kooperacja Deer Bear – Maltgarden. -Soczysta gładka i tajemnicza jak dziewczyna na etykiecie potężnie chmielona Double IPA. Wszystko to dopieszczone chmielami : Citra, Trident, Galaxy, Mouteka. Piwo fermentowane szczepem do piw typu hazy WLP 066 London Fog Ale.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.