Zestaw Szpunt

Szpunt

109,00 
cena dla klubowiczów: 99.09 zł

Brak w magazynie

Prezentujemy zestaw kolejny zestaw w naszej kolecji, tym razem przygotowaliśmy go wraz z browarem Szpunt. W zestawie znajdziecie wszystkie najświeższe piwa browaru oraz elegancki firmowy kieliszek, który uprzyjemni degustację. W zestawie poza piwami w stylu IPA, które wyjątkowo dobrze ostatnio wychodzą browarowi, otrzymujemy także najnowszy imperialny stout nasycony azotem i wzbogacony o mieszankę boliwijskiej kawy od Hard Beans Coffee Roasters.

Imperial Beans – Boliwia Kusillo Red Caturra
Piwo uwarzone we współpracy z Krzysztofem Baraboszem – Hard Beans Coffee Roasters! Aromat cechuje się wyraźną kompleksowością. Wyczujesz dodatek kawy oraz odsłonową: czekoladę, rodzynki, melasę i opieczoną skórkę chleba. W tle przebija się szlachetna nuta alkoholu. Smak opiera się również na pochodnych od słodów prażonych i karmelowych. Goryczka na wysokich poziomach natężenia zapewnia dobrą pijalność. Piwo ma wyraźnie szlachetny i rozgrzewający charakter.

Nitro Beans
Jest to piwo kooperacyjne Browaru Szpunt i palarnii kawy Hard Beans Coffee Roasters. Do 30 hektolitrów Oatmeal Milk Stouta dodano 500 litrów Nitro Cold Brew z ziaren Brazylii Samambaia Yellow Bourbon. W sumie użyto 83 kg świeżo palonej kawy. Aromat niezwykle intensywny. Piwo dzięki temu będzie idealną propozycją dla fanów kawy. Smak opiera się w głównej mierze na deskryptorach pochodzących od słodów prażonych i karmelowych. Tekstura piwa niewiarygodnie puszysta, gładka i aksamitna. Odpowiada za to dodatek sporej ilości płatków owsianych.

The Great Monkey
Piwo to jest zdecydowanie nastawiona na wyraźny, chmielowy aromat. Wyczujesz dojrzałe i soczyste owoce tropikalne. Piwo dzięki swojej mętności i trwałej czapie piany prezentuje się atrakcyjnie w IPA glass. W smaku niska dawka goryczki stanowi zaledwie akcent w bujnym chmielowym profilu. Tekstura trunku gładka, puszysta i aksamitna. Zapewnia odpowiednio dobrą pijalność. Dobrze będzie smakować w połączeniu z sałatką owocową.

The Great Gorilla
Double New England IPA dwukrotnie chmielona na zimno. Aromat charakteryzuje się wyraźnymi cytrynami, czerwonymi pomarańczami, limonkami i brzoskwiniami. Piwo najlepiej przelej do IPA glass co podkreśli wyraźne zmętnienie i  trwałą pianę. W smaku średnia dawka goryczki odpowiada za wyrachowaną kontrę do słodowości. Piwo jest rześkie, orzeźwiające i świetnie pijalne.

Golden Ratio 3
Hazy IPA uwarzona w oparciu o chmiel Sabro, Galaxy i Simcoe. W aromacie przyjemne akcenty kokosu, cytryn, czerwonych pomarańczy i limonek. Piwo bezwątpienia należy przelać do odpowiedniego szkła, aby wydobyć aromat oraz podkreślić walory wizualne. W smaku goryczka na średnim poziomie natężenia w idealny sposób kontruje podbudowę słodową. Ponownie sporo owoców cytrusowych i tropikalnych pochodzących od chmielu. Piwo jest soczyste, a jego tekstura jest gładka i puszysta.

Golden Ratio 5
West Coast IPA uwarzona w oparciu o aromatyczne odmiany chmieli: Galaxy, Citra, Simcoe i Idaho 7. W profilu aromatycznym poczujesz cytryny, limonki, grejpfruty i pomarańcze. Piwo warto przelać do IPA glass – szkła zaprojektowanego z myślą o takich piwach. W smaku poczujesz solidną dawkę goryczki, która nadaje właściwy charakter. Pojawia się również przyjemna, herbatnikowa podbudowa słodowa. Dzięki właściwościom orzeźwiającym piwo świetnie spisze się w letnie, upalne dni.

Cyberjuice
Kolejna świetna Hazy IPA z Browaru Szpunt. Tym razem piwowarzy użyli chmieli: Nelson Sauvin i Citra. W aromacie wyraźne cytryny, grejpfruty, kokos, nafta i truskawka. Piwo warto przelać do IPA glass co umili chwile degustacji. W smaku umiarkowana goryczka odpowiednio kontruje solidną słodową podbudowę. Tekstura trunku gładka i aksamitna. Jest rześko, orzeźwiająco i wybitnie pijalnie.

 

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność
  • Szpunt
  • IPA, Stout
  • różne%
  • różne°
  • 500, 440ml

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.