Piwo Miesiąca

Świadomość konsumentów piwa w Polsce rośnie z roku na rok. Coraz częściej poszukują i doceniają oni nowe, unikalne i nieoczywiste smaki. Trudno spierać się, które piwo można zaliczyć do dobrych, a które z pewnością nigdy takim nie będzie. W tym, jak i w podobnych przypadkach kluczowe znaczenie ma indywidualne, osobiste doświadczenie i gust piwosza.

Kraft Klub uważnie przygląda się wszelkim trendom na rynku piwowarskim, a także - za pośrednictwem portalu - Waszym upodobaniom. W ten sposób co miesiąc na podstawie miesięcznej liczby odwiedzin profilu danego piwa wybieramy Piwo Miesiąca. Jest ono wypadkową Waszych ruchów na stronie, czyli wynikiem zainteresowania danym piwem.

PIWO MIESIĄCA: November 2019

Każdego miesiąca wybieramy piwo, które według naszych użytkowników jest najciekawszą aktualną propozycją na polskim rynku.

Cerises Du Château

Cerises du Château to dzieło browaru Artezan. Piwo przez dwa lata leżakowało w dębowych beczkach z dodatkiem kilku szczepów drożdży Brettanomyces. Następnie przez kolejne pół roku piwo dojrzewało z dodatkiem kwaśnych wiśni. W aromacie dominuje charakter wiśniowy. Jest mnóstwo owoców z fermentacji dzikimi drożdżami i przypominają one morele, brzoskwinie, rodzynki i figi. Charakter drożdży Brettanomyces objawia się również jako fenole: skóra, koński pled, stajnia i delikatne nuty tytoniowe. Piwo jest niezwykle złożone i przyjemne. W smaku wyraźnie zauważalna jest kwaśność. Dodaje ona piwu rześkości i ożywia ciężki owocowy profil.

 

Piwo kraftowe z dostawą
we wskazane miejsce

Nareszcie możesz bez ograniczeń zamawiać i testować najlepsze i najświeższe warki nie wychodząc z domu. W Twoim imieniu zlecimy firmie kurierskiej dostawę we wskazane przez Ciebie miejsce. Możesz wybierać z oferty kilkuset najciekawszych piw dostępnych na rynku, lub zarejestrować się w naszym klubie konesera i regularnie otrzymywać jeszcze bardziej unikalne pozycje.

preloader